Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki valami véleményt erről...

Valaki valami véleményt erről a tabletről. Meg megbízható az acer márka?

Figyelt kérdés
Valami pozitív vélemény valakinek?? [link]

2013. jún. 16. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Jo gep. Tetszik. Bar nekem iPad Mini van es ez az Androidos koppintasa, de attol jo cucc. Megveszed?
2013. jún. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy megveszem de még várok válaszokat:)
2013. jún. 16. 19:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg iPad Mini másolat, de amúgy jó. Érdemes megvenni.
2013. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vegyed megfele. Ennyi pénzért ajándék ez a gép!!!
2013. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
már kb 2 napja folyamatosan videókat nézek a neten de eddig ennyi pénzért ezt találtam a legjobbnak.Néztem ipad-et is de szerintem k*rva jó cucc de szerintem nem ér annyit amennyiért adják(túlárazott)
2013. jún. 16. 19:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tularazott. Az iPad-ra mindent optimalizalnak. Nagyon profi. Nekem iPad Mini van. Hibatlan.
2013. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
csak attól félek hogy nem tudom sokat használni mert rohadt kevés az aksi ideje....amúgy már azon gondolkoztam hogy rendelem az ipad minit de mikor megláttam hogy nem bővíthető elment tőle a kedvem.:(
2013. jún. 17. 11:09
 8/10 aHermann ***** válasza:

Nem rossz ez a cucc sem, de pont ugyanennyiért kapsz "refurbished" Nexus 7-est 16GB-osat (szintén Acer gyártmány egyébként). Én fél éve azt használok és nagyon meg vagyok elégedve vele. Igaz ebben nincs hátlapi kamera, csak előlapi (nekem nem hiányzik, tablettel nem szoktam fényképezni, Skype-ra meg ott az előlapi) ill. nem bővíthető SD kártyával (nekem ez sem hiányzik, a nagy fájlokat felhőben tartom). A többi paraméterében általában picivel jobb, mint az Iconia. Pl. felbontásban, pedig 1"-al kisebb is, szóval a ppi lényegesen jobb a Nexusnál. Nem utolsó sorban pedig a Nexusra még évekig lesz rendszerfrissítés, míg az Iconia valószínűleg még egy frissítést fog megkapni, azt is csak hónapokkal a kiadás után.


Ezek persze nem feltétlenül olyan előnyök vagy hátrányok, amelyek neked fontosak lennének. Az igényeidet te tudod pontosan. Csak jeleztem neked, hogy szerintem a Nexus 7 is ott lehetne nálad a pakliban. Ettől függetlenül nagyon jó vételnek tűnik az Iconia is természetesen. Esetleg nézz mindkettőről még teszteket, specifikációkat!


A döntés a te kezedben van. :-)


Üdv.

2013. jún. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi:) de már eldöntöttem:) Ipad mini
2013. jún. 17. 11:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az iPad Minin fent van a Box nevu felho tarhely ami 50 gb-ot ad ingyen. Oda tolthetsz fel kepet, zenez, video, dokumentumot, barmit.
2013. jún. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!