Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik működő PS3 emulátor?

Létezik működő PS3 emulátor?

Figyelt kérdés
Uncharted, The Last of Us érdekelne leginkább. Ha van ilyen program és működik is leírnátok a nevét? Köszi!

2013. jún. 20. 10:49
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
macen van ;) nem sikerült még olyan játék ami mellet ne lehetne nyitva 3x a facebook :)
2014. márc. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 eckmannpéter válasza:
A gépek rettenetes gyorsasággal fejlődnek, szóval hamarosa a PS3-at is akár lekörözik .Ami engem illet én szívesen játszanék a Journey-val, vagy a Spyro dawn of the dragons-szal. Csak írjon valaki egy jó emut. :)
2014. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Nem hamarosan körözik le a PS 3-at, hanem annak megjelenésekor már jobb PC-k voltak nála. A konzolok nem a bivaj hardverről szólnak, hanem az uniformalitásról. Mivel nem tízmillió féle, hanem csak egy féle konfigurációra kell a játékokat írni, ezért tudnak olyan stabilitással futni. (például 2 db PS3 nem sokban különbözhet egymástól, amég 2 PC a legritkább esetben sem hasonló)
2014. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
A kérdés feltétele óta már eladtam a gépemet mert rájöttem, hogy nem akarok szájberharcos i7-es emberekkel veszekedni. :D Azóta volt ps3-am, de a kérdésben említett játékok után megváltam tőle. Most egy rgh-s xboxot nyüstölök, de karácsony fele befektetek egy ps4-be. PS3 működő emulálásáról a mai napig nem tudok. :D
2014. júl. 14. 19:38
 25/30 himre20 válasza:

Igen létezik! Csak egy kis hozzáértés kell a programhoz.


A neve rpcs 3

[link]

2015. márc. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Előbb vagy utóbb lesz emulator de addigra már 5 éves lesz sztem a ps4 :D

Jelenleg van ps3-am de várom az emulatort mert akkor az új atom erőművet úgy építem meg, hogy bírja majd az emulatort is :D

Kérdés minek emu ha van ps3-am? egyszerű jelenleg ylod-os a pc meg vízhűtéses és könnyebb benne alkatrészt cserélni mint, hogy pár évente szervizbe vigyem 12 ezrekért újra golyóztatni a konzolt... félre értés ne essék imádom nagyon mert atom címel vannak rá de nyári melegben nagyon feltud forrni mind az xbox mind a ps :/

2015. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Trevor. ***** válasza:

Nincsen. Tesztelés alatt már van, de azt nem lehet kipróbálni bárkinek. A leggagyibb grafikájú játékok is épphogy csak elfutnak. Messze vagyunk még attól, hogy valódi, jól működő emulátorral legyen dolgunk.


Egyszerűen annyira bonyolult a PS3 és X360 felépítése, hogy az emulálásához olyan erőmű kell, amilyen gép még nem létezik. De majd 10 év múlva talán.


Én a te általad említett játékokon kívül a Red Red Redemption-t játszanám ki nagyon szívesen PC-n.

De majd egyszer, a távoli jövőben :D

2015. okt. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem bonyolult a PS3, csak az emulátort nem nagyon lehetne forgalomba hozni, így bevételt sem hozna. Ingyen meg nem nagyon fog senki annyi energiát és időt (meg persze pénzt) beleölni, hogy megírjon egy szoftvert, ami 2-3 év múlva a kutyának sem kell majd. Fölösleges túlmisztifikálni a konzolok felépítését. PC-n fejlesztenek rájuk, létezik a fejlesztőkörnyezet, ami gyakorlatilag emulátornak is nevezhető. Csak a fejlesztők nyilván nem adják ki. Vagy talánzt hiszitek, hogy fejlesztés közben minden apró lépés után összedobnak egy komplett build-et, majd benyomják egy valódi konzolba, és ott tesztelik? Így a játékok sose készülnének el. Ha nem lehetne PC-n valamilyen formában futtatni, akkor fejleszteni sem.
2015. okt. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
rpcs3! a tökéletes! megy rajta a :Beyond Two Souls stb...
2016. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Ichiru Kira válasza:

Na figyu :D

Igen rohadt régi de nesztek :


[link]


Innen kikeresed a download alól majd


Innen firmware :

[link]


File > Install firmware


Aztán opem , mappa választás és hagy szokja .


Ok pá pussz


Jah Kira voltam ;)

2018. júl. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!