Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok ajánlani Sony Waio...

Tudnátok ajánlani Sony Waio laptopokat, amiket játékra, és filmnézésre lehet használni?

Figyelt kérdés
Linkeljetek! köszi :)
2013. jún. 24. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek felvágni vele ha még a nevét se tudod leiirni. Vannak játékra való laptopok,de a normális ember nem a sonyk között válogat,mert ott a márkáért(is) fizet.
2013. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 xKakashix ***** válasza:

Játékra meg filmezésre ne Sony *Vaio-t vegyél mer az nem kevésbe fog fájni! Jobban jársz egy ASUS vagy Acer-rel.

Itt egy jó példa:

Sony 200k-ért: [link]


ASUS 155K-ért: [link]


És az ASUS nem kicsivel jobb.

2013. jún. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennél az Asusnál sokkal jobban megéri ez a Lenovo gép, sokkal jobban össze van rakva :

[link]

2013. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xKakashix ***** válasza:
én csak példának írtam, de így is az ASUS és a Lenovo még mindig sokkal jobban megérik a pénzüket mint egy Sony! :)
2013. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

De mondjuk egy Samsung is jó...

pl.: én ezt vettem: [link]

Nagyon vacilláltam egy vaio és e között. A Sonynál tényleg a márkáért kell fizetni annyit (max. abban jobb, hogy jobban néz ki, a sony sokat fordít a megjelenésre)és az Asus, Lenovo, Samsung úgy próbálják felvenni a versenyt, hogy jobbakat és olcsóbbakat gyártanak...

2013. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy vannak ilyen árban jobb laptopok,de kedves elő kommentelő, ha nekem a Vaiok tetszenek, és a családomban több ember is ilyet használ, amiken látok, hogy strapabíróak, és megbízhatók, akkor talán jogosan gondolom jónak, pláne ha tetszenek is, és még meg is.engedhetem magamnak....

Nem azért írtam ki a kérdést, hogy a nagyzási kényszereimet elégítsem ki, hanem azért,.hogy ajánljanak nekem termékeket!

Ha neked ebből ennyi jött le...

A többi kommentelőnek meg köszi.szépen :)

2013. júl. 1. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!