Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » (HANGMÉRNÖKÖK, VAGY EHHEZ...

(HANGMÉRNÖKÖK, VAGY EHHEZ ÉRTŐK) Milyen mikrofonokat ajánlotok zongora fölvételéhez? (lent)

Figyelt kérdés
Scarlett 2i2-hoz kéne 2 mikrofon. (kb a 2 miki össz. 70ezer) Vagy ha kicsit tudtok drágábban jobbat akkor azt is írjátok le pls! Légyszives segítsetek :)

2013. jún. 27. 17:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Imádom hogy ezen az oldalon is olyan rohadt sokan válaszolnak a kérdésekre..
2013. jún. 28. 17:22
 2/5 A kérdező kommentje:
:D jólvanna
2013. jún. 28. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:

vagyunk, akik értünk hozzá, csak már sokan belefáradtak abba, hogy a kérdezők nagy része nem kérdezni jön, hanem a saját eleve atombiztosan bebetonozott elképzelésére vár csak megerősítést.

Ha nem azt a választ kapják, amit előre elképzeltek, akkor jön a műszakilag és szakmailag megalapozatlan, viszont legalább meglehetősen erőszakos "miért"-ek, és " de szerintem akkor is"-ok tömkelege. Vagy a kérdés alá, vagy privátban.

És egy idő után az emberenek ehhez nincs sem türelme, sem idege.

Elnézést.

2013. júl. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már elnézést kérek, de ez NEM az én döntésem! Egyik kedves ismerősöm ajánotta, aki szintén ezt hasznélja, csak nem voltam benne teljesen biztos, hogy erre a célra is megfelel (mert ő nem erre a célra használja). Tudom hogy rengeteg, az ilyen kérdés, és teljesen egyetértek veled, csak kíváncsi voltam a véleményetekre.. Nem határoztam el hogy ezt biztosan meg fogom venni, és csak megerősítés kell. Hanem A TI VÉLEMÉNYETEK(!) arról, hogy jó választás-e, vagy sem! És hogy adott esetben tudtok e ennél jobbat tapasztalat alapján, vagy akárhogy ajánlani.. Mostmár meg amúgy sem aktuális a kérdés, mert már megvan a 2 miki...
2013. júl. 5. 14:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Kicsit nézegesd a katalógust:

[link]


Tudom hogy vannak jobb és drágább mikrofonok, de ezek is szép hangú, jó minőségben összerakott mikik.

A 20-as szériából nézegess, a többi nagyon nem a te árfekvésed. Még a katalógus 27. oldalán található AT2031-t ajánlanám, ha beleférne a keretbe, de 2 db már abból is 99 800 Ft, ami mégsem 70 000... És ő még az egyik legbarátságosabb árú kismembrános kardioid mikrofon az Audio-Technicától.

Más gyártót azért nem mondok, mert bár hallomásból tudom hogy jók, de az AT mikrofonokkal van pozitív tapasztalatom.

2013. júl. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!