Konzolok Szervize (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok!Vettem az üzletből használtan(csak erre volt pénzem) egy xbox 360-at.A gépet hibsan kaptam meg nem olvassa be a játékokat és a lemeztálca se működik rendesen!Amikor felhívtam őket mondták, hogy vigyem vissza és megcsinálják!Mi a véleményetek a szervizről?Megéri vissza küldeni, vagy inkább kérjem vissza a pénzem?Mással is történt már hasonló "baleset"?Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. júl. 25. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon megbízható bolt, a szervizük is nagyon jó, szóval a helyedben én visszavinném.
2013. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vidd vissza szervizelésre rendes csapat.

Mikor náluk voltam az Xbox-al (szétkapcsolt állandóan a kontroller) a hibafelderítésért egy ft-ot nem kellett fizetni,és 3ropiból (egy play & charge kitt) megoldódott a probléma.

2013. júl. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát megcsinálták, de most viszont iszonyat idegesítően zúg benne valami...
2013. júl. 27. 22:12
 4/9 anonim ***** válasza:
A játékokat másold a HDD-re, (az Xbox tulajok 99%-a azt teszi) és onnan futtasd így kíméled az olvasót,halkabb lesz a géped + gyorsabbak lesznek a betöltések.
2013. júl. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
es egy 20 gb-os HDD-re hany jatek fer ra?
2013. júl. 28. 13:44
 6/9 anonim ***** válasza:

egy 20GB HDD-n kb 16GB felhasználható hely van max 2-3 játék fér rá.

De az a lényeg hogy amivel játszol fegy legyen telepítve,ha teheted inkábbb egy 60GB HDD-t szerezz be arra már 5-8 game-t fel tudsz másolni.

2013. júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és a 60gb-os HDD-t mennyiért érdemes venni?Elég változó árakat találtam.
2013. júl. 28. 16:40
 8/9 anonim ***** válasza:

A konzolok szervize 6000Ft-ért láttam a 60GB HDD-t a 120GB 9000Ft-ért ár érték arányát tekintve a 120GB jobban megérné de a 60GB is jó áron van bár láttam már 4-5ropiért is.

A lényeg hogy mielőbb szerezd be,olcsóbb még így is mintha évente meghajtót kellene cserélni.

Nekem pl:egy RED ELIT Xbox360(Jasper) gépemen van, ha hiszed,ha nem most augusztusban lesz 5 éves,és nem lett benne még semmi cserélve.

2013. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az szep:D plusz hutes van benne? :D
2013. júl. 28. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!