Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tabletet vegyek? Vagy...

Milyen tabletet vegyek? Vagy ne vegyek? Max 50ezerig.

Figyelt kérdés
Még nem volt tabletem,mire figyeljek?Melyik márka a jó? Netezni néha filmetnézni zenét hallgatni ..használnám. Köszi.
2013. júl. 28. 14:11
 1/7 A kérdező kommentje:
A 'ne vegyeket' arra értettem h milyet tuti ne vegyek :-)
2013. júl. 28. 14:13
 2/7 A kérdező kommentje:
Az androidos rendszerű legyen? Bocsi ha hülyén fogalmazok. Wifi-vel lehet rajta netezni? Köszi
2013. júl. 28. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 3G-s van, amelyik wifivel és SIM kártyával is működik. Samsung Galaxy Tab2 7.0. Intel két magú processzor, 1 GB memória. Voda 1 ft-ért adta két éves szerződéssel. [link]
2013. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Androidosat vegyél!
2013. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi. És mit tettél hogy kaptál tabletet a vodától? Azon kívűl h előfizetéses lettél. Én is most kaptam 1ft ért okostelót de nekem a tabletet nem ajánlották fel,miért? Nem tudod? Köszi
2013. júl. 29. 09:36
 6/7 anonim ***** válasza:

3-mas, akkor neked saját gyártású galaxy tab 2-d lehet, ugyanis a többiben ARM Cortex A9 proci van. :D (A tab3-ban van intel!)

Amúgy nem rossz választás a Samsung, 40 körül már megkapod. Továbbá ha 50-ig ellehet menni, az ASUS MeMO Pad HD 7 is korrekt, kijelzőben s hardverben is jobb, mint a samu. Ha 50 a határ, de azért jobb lenne, ha jóval olcsóbb lenne, akkor esetleg a WayteQ XTAB-70QCI bár ennek akkuja elmarad az előző kettőhöz képest. Akku méretben az első kettővel megegyező, jóval olcsóbb készülék még a Prestigio MultiPad 7.0 Ultra Duo. Ezek a megbízható márkák ebben az árkategóriában. A Samsung mint márka, valóban minőséget képvisel, de a tab2 7.0-nak a kijelzője nem egy bajnok, s ha a fő profil a netezés (tehát az olvasás) a filmnézés, akkor érdemes vacillálni. Egy 1280×800-as kijelzőn sokkal szebben mutatnak a filmek, sokkal jobb rajta olvasni. Persze ha kell a 3G, akkor nem kérdés, hogy Samu, egyéb esetben a másik kettő vagy feljebb viszed az árat, s Nexus 7.

No, remélem kivertem a biztosítékot a Samsung rajongóknál. Az igazság az, hogy lehet csűrni a végtelenségig, de akkor is, 7 colon a megfelelő felbontás az 1280×800, az 1024×600 csak közelít az ideálishoz!

2013. júl. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Samsung Galaxy Tab2 3G-s tabletek legújabb szériája, amelyet a Voda két éves szerződésért ad, ilyen! Nem nagyon reklámozzák, nekem Köszönet programosként ajánlották fel. [link]
2013. júl. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!