Pekkerke kérdése:

Melyik a jobb tablet?

Figyelt kérdés

Concorde Tab Speed, Concorde Tab Play, Concorde Tab Novum, Myaudio 808DCC, WayteQ xTAB-70dci, Asus MemoPad ME301T-1A019A


netezésre,youtubozásra,filmnézésre,de leginkább játékra mint például N.O.V.A 3, Real Racing 3, Dead Trigger, meg ilyenekre. és melyiknek meddig bírja az akuja?



2013. aug. 20. 21:00
 1/7 A kérdező kommentje:
és még azt hozzátenném hogy otthon használnám
2013. aug. 20. 21:19
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán a speed, vagy a wayteq, de a playt nehogy megvedd, mert sokan írták, hogy 3 méterre a routertől már nem használható a wifi
2013. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és a novum? dehát egy vidiben azt láttam hogy jól érzékelte.
2013. aug. 20. 22:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Asus-t vedd.. a többi márkátlan szarokban hamar elromlik a wifi, és a giroszkóp. Tapasztalatból írom neked, nekem már kb 2 hónapja a polcon porosodik a tabletem, pedig karácsonyra kaptam, mert az is ilyen gagyi kínai szar, amiket itt felsoroltál! Az Asus kivételével, mert az amerikai! Szerintem mindenféle képpen azt vedd meg, mert minőségi, okos, és könnyen használható. No meg procija is jó, és gondolom Asus-ról többet hallottál már mint ezekről a márkátlan ócskaságokról!:) Vagy ha úgy akarsz járni mint én, és elég csak fél évre egy tablet, akkor nekem mindegy melyiket veszed!:)
2013. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Az asus amerikai" :D:D:D:D Maradjunk annyiban, hogy tajvani, akik gyártanak Kínától kezdve Dél-Amerikáig több helyen. Ennyi erővel a Coca-cola meg az Audi magyar.


Kérdező: Speedet dicsérik most sokan, nem is hangzana rosszul, csak az az akku baromira kevés ám, ha játszani szeretnél rajta. Az biza játékkal 2, nagyon maximum 3 órát fog kibírni, de akkor minimálon kell legyen a fényerő, de maga a hardver játékra abszolút megfelelő. A többi, az Asus kivételével szintén zenész. Az asus még OK is lenne, de a felbontás egy kicsit kevéske 10.1 colra, én ezért kerülném el, de ez tény, hogy nem mindenkit zavar. Mivel látom, hogy a kijelző nagyságában eléggé rugalmas bírsz lenni, ilyen árban inkább javasolnám neked a Nexus 7-et, sőt esetleg várd meg a 2. generációst, már nem kell sokat várni.

2013. aug. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Maradjuk annyiban hogy a Google Nexus az full amerikai barátom! Utána lehet nézni! Az Asus meg félig amcsi, félig tajvani google a barátod!!!:DD
2013. aug. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
úgy döntöttem gyűjtök egy Sony xperia tablet z-re.
2013. aug. 22. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!