Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Garanciavesztéssel jár, ha...

Garanciavesztéssel jár, ha illegális windowst telepítek a laptopra?

Figyelt kérdés
Adott egy laptop, amire win8-at szeretnék feltelepíteni. Operációs rendszer nélkül vásároltam még 1 éve. 3 év garancia van rá. Ha meghibásodik és szervízbe kerül, nem csinálják meg garanciálisan, ha észlelik, hogy nem eredeti windows van rajta? Winchestert nem tudom kivenni, mert elég bonyolult kiszedni belőle és akkor meg tuti bukom a garit.
2013. aug. 26. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nem számit mi van rajta.
2013. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Háhá. :D Pont így jártam tavaly szeptemberben, egy HP laptoppal. Bekrepált a vinyó, és arra hivatkozva nem csináltak vele semmit, hogy az op. rendszer (win7) nem eredeti. Rizsáztak még egy sort. Kiszedtem a vinyót, eladtam a p-ba merevlemez nélkül bolti ár feléért...
2013. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És mi közük van hozzá ha op rendszer nélkül vetted?
2013. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arról papolt a kedves úriember, hogy ők arra nem vállaltak garanciát, hogy az illegális forrásból származó op rendszer, és egyéb szoftverek kárt tesznek a hardverben. Kértem konkrétumot, vagy valami értelmes érvet, elhajtottak a francba.
2013. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ha teszem azt alaplap hibás, arra is ráfoghatják ezt? :)
2013. aug. 27. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!