Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangfalakat javasoltok?...

Milyen hangfalakat javasoltok? Meg milyen erősítőt?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretnék vásárolni egy komolyabb 5.1-es vagy 6.1-es erősítőt csak az a baj hogy az erősítőre összesen 30 ezer forintom van és egy használtan gondolkoztam de ha kell gyűlytök még csak véleményeket szeretnék kérni hogy milyen minőség vagy watt teljesítményűt lehetőleg 8 ohm-os ellenállást bírja mert van két erős hangfalam hozzá de nem ismerem a típusát csak annyit tudok hogy 8 ohm-os. Segítségetek előre is köszönöm.

2013. aug. 26. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Én ilyesmit ajánlok :

[link]


Nekem konkrétan RX-V540 -van, az kicsit erősebb ennél, a lényeg, hogy DTS -es legyen, és tudja az optikát.

2013. aug. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megfontolom
2013. aug. 27. 17:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen üdv.
2013. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!