Milyen 7.1-es GAMER fejest vegyek?

Figyelt kérdés

Max. 18-20.000Ft-ért. Annyi hogy Realtek ALC892 7.1-es alaplapi hangkártyával lenne használva. Ez nagyon visszafogja? Vagy ehhez a hangkártyához nem is érdemes ilyen fejest venni?

Ezeket néztem ki eddig:

- OZONE RAGE 7HX 7.1

[link]

- Genius Cavimanus HS-G700V

[link]

Ezek egymáshoz képest milyenek? Melyik a jobb? Valaki tapasztalat?



2013. aug. 30. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:

ilyen olcsón nem biztos hogy jó 7.1est kapsz. Én a Razer Tiamat-ra szavaznék de az drága ugye.

én pár napja vettem egy Roccat Kave-t, ami valós 5.1 (nem virtuális mint az olcsóbbak), és újonnan 23k. (használtan vettem 14ért még 1 év garival mondjuk). Belépő szint, de nem losslessre kell úgyse.


ilyenhez a legjobb mondjuk dedikált hangkártya. akár egy 8k-s is.

2013. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja amúgy látom prohardveren is megkérdezted, már majdnem oda akartalak küldeni :D
2013. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már bocs, de nem mentem sokra a válaszoddal.

Írom hogy max. 18-20k és erre egy 52.000Ft-osra "szavazol"?

Nekem ennyim van rá, és újat szeretnék venni.

Valaki más?

2013. aug. 30. 14:01
 4/4 anonim ***** válasza:

csak jelezni akartam hogy 7.1-est csak virtuálisba kapsz. annál meg szerintem jobb egy belépő VALÓS 5.1 ami az említett Kave. Siberia V2 is jó ajánlhatom azt is. Vagy Logitech G35.


legegyszerűbben úgy ismered fel, hogy a virtuálisnak 1 USB-je van a valósnál meg vannak mellé jack dugók is külön.

2013. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!