Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik fejhallgatót ajánlanáto...

Melyik fejhallgatót ajánlanátok a lentiek közül?

Figyelt kérdés

1. árkategóriából:

[link]


vagy


[link]


2. árkategóriából:


[link]


vagy


[link]

?


És ha a 4 közül kéne mondanotok 1-et?


2013. szept. 8. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én összességében a zx600-ast választanám a frekvenciatartomány miatt, bár nem tudom, hogy az érzékenység mennyire számít!
2013. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És külön az egyes árkategóriákból melyiket ajánlanátok?
2013. szept. 8. 18:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha közel kiegyensúlyozott hangzást szeretnél, akkor Sony MDR-ZX600, ha pedig erőteljes basszusokat, mélyorientált hangzást, akkor az MDR-XB400-at válaszd.


Egyébként a Sony és más hasonló neves gyártók termékeinek többsége az általuk nyújtott minőséghez képest kissé túl vannak árazva, ezért inkább a Superlux cég kedvező áron forgalmazott kiemelkedő ár-érték arányú fejhallgatóit javasolnám. Minőségileg nagyjából a náluk 2-3x drágább Sennheiser, AKG, Sony, Pioneer stb... fejhallgatók szintjét hozzák.

Ajánlott típusok pl: Superlux HD681B, Superlux HD668B

Egyik nagyobb Magyar forgalmazó: [link]

2013. szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak köszönöm a tippet, de azt még meg tudod mondani, hogy te az első árkat.-ás mdr-zx300, és az mdr-xb200 közül melyiket választanád?
2013. szept. 8. 18:29
 5/11 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok! Leírtam a véleményem, hogy szerintem melyik a legjobb! Nem értem, miért akarod, hogy mindkét kategóriában külön kirészletezzem!
2013. szept. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A 2 olcsóbb típusra is ugyanaz igaz, mint a drágább változatukra, az MDR ZX300 inkább a kiegyensúlyozottabb hangzáshoz áll közelebb, az MDR XB200 pedig erőteljes basszusokat ad, viszont emiatt a hangkép nem annyira tiszta, mint a ZX300 esetében. Ha technosabb jellegű elektronikus zenéket, vagy pl dubstepet hallgatsz, akkor az XB200 talán ajánlottabb, mivel ez a széria inkább ilyes fajta zenékre lett kitalálva.


Egyébként a Superlux-al tényleg jobban járnál, kényelmesebbek is ezekhez a sonykhoz képest, tartósabbak és árukhoz mérten kiemelkedő anyaghasználattal bírnak, 3 év garancia van rájuk

2013. szept. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mert annyi pénzt szánok rá, amennyiből az első, vagy a második terméket tudnám csak megvenni, ezért is kérdeztem.
2013. szept. 8. 18:38
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor inkább válaszd a Superlux HD681 típust, ez is hasonló áron van: [link]


Hangzásilag a 15000-20000 Ft körüli fejhallgatókkal vetekszik.

2013. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha csak a 2 olcsóbbra van pénzed akkor miért kérdezted: "És ha a 4 közül kéne mondanotok 1-et?"
2013. szept. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs pénzed a 3.-ra és 4.-re, akkor miért linkelted be azokat is? 6.-nak üzenem, nincs olyan, hogy fejhallgató vagy más zenei cucc ilyen meg olyan zenékre lett kitalálva!

<Ha a 4 közül kéne 1-et mondani, de árkategóriánként is részletezzük ki, ráadásul olyanokat is belinkelsz, amikre nincs pénzed> - komolyan kérdezem, jólesik ilyen bonyolult gondolkodásúnak lenni???

2013. szept. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!