Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Honnan lehetne újabb audio...

Honnan lehetne újabb audio CD-t iso-ban letölteni? Nem flac alac hanem audio CD iso vagy bin képfájlban.

Figyelt kérdés

2013. szept. 12. 23:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja, és ha az íjász elmutogat pár dolgot, te leszel TEll Vilmos, ugye? És hidd el, azért nem vagyok hülye, én is tudok olyan emberről, aki valószínűleg szintén hallja vakon a kábelt , és igen, egy hifinél (de mindenhol egyébként) ezek (audiokábel, tápkábel, elhelyezés, forrás, csatlakozók, DAC) számítanak, ebben egyetértünk. Viszont ha te kihallod egy CD és egy wav között a különbséget egy millió alatti rendszeren, ott lehet, hogy a rendszerrel van a baj. (És elismerem azt is, hogy valóban nincs eszközöm rendesen kihajtani egy fejhallgatót, így az én A-B-zésem esetlegesen nem viszonyítási alap.) Gyakorlatilag egy WAV-FLAC-WAV kör után bitről bitre ugyanazt kapod vissza, miközben a WAV eleve a tömörítetlen hang volt. De akkor legyen igazad, én nem fáradok ezzel többet, továbbra is a Prohardver hifis fórumát tudom ajánlani, ott vannak, akik tényleg értenek is hozzá (mondjuk Human Audio Tablat hozott az egyik ember fejestalira), nem csak ilyen kocahallgatók, mint én.:)
2013. szept. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Látom nem bírsz beletörődni, hogy voltaképpen hülyeséget írsz. Mindegy, kár a szót és a billentyű lenyomást beléd áldozni azt látom. Én ajánlanám az AVX fórumot, ott vannak valóban hozzáértők.


Audio cd-n teljes hangsáv van, de valóban hagyjuk mert ugyan tell vilmos nem leszek de sok olvasással és tapasztalt emberektől tanulva sok ragad az emberre.


Olvasd el ezt és majd ezek után írd a hülyeségeidet:


[link]

2013. szept. 13. 23:31
 13/13 A kérdező kommentje:
És innentől kezdve az előttem szólótól nem várok választ, egyéb jellegű h.sz. várok ami valós segítséget nyújt!
2013. szept. 13. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!