Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen leptopot válasszak?...

Milyen leptopot válasszak? karácsonra kapnék eggyet de nem tom miet.

Figyelt kérdés

valami olyat szeretnék ami kicsi(de ha nagy az se baj).okos gyors mondjuk nagyjából csak internetes játékokat használok.

(dell, asus stb.) ezek a márkák szerintem jók

ami a legfontosabb h azért ütésálló legyen a barátom hánnya veti a sajátját és még mindig semi baja.

(azért nem akarok tul sokat költeni , apple-re semmi szükség az egy szar)



2013. szept. 15. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem szar az apple, csak túlárazott. (nyugi, nekem se az van)

Am 130 körül i3 procival már vannak gépek, arra figyelj h valami dedikált videokártya legyen benne. Később jól jöhet ha játszanál, szal az intel hd vackokat kerüld el. Gf, ati... Ezeket figyeld. Továbbá vegyél oprendszer nélkülit. Azzal sokat spórolsz, otthon meg telepítel rá wint. Ami igazán bírja az ütést drága, a többi meg azért nem porcelán, de kímélve, átlagos "ütéseket" kibírnak.

2013. szept. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A legfontosabb dolog, hogy helyesírási szótár legyen telepítve rá!


Amúgy a plázába nem mindegy, hogy milyent viszel? Kérj valami rózsaszínűt! (Ja, bocs: pinket)

2013. szept. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1 válaszoló köszi de ha tudsz akkor mondanál külön példányokat

2 válaszolónak csak annyit h 17/f

2013. szept. 15. 09:15
 4/8 anonim ***** válasza:

És? Nehogy azt hazudd, hogy nem plázázol és rózsaszínpólód sincs!

:D

Írni nem tudsz az tuti, és 17 évesen ez elég ciki!

:(

2013. szept. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
plázázok de nem azért kel a leptop és ez nem egy helyesírás tesztes oldal (és még csak rózsaszín pólóm sincs én nem vok meleg)
2013. szept. 15. 11:45
 6/8 A kérdező kommentje:
ja és tudok helyesen írni csak pont lesz**om és a 4.nek üzenném h ne dumáljon amíg így ír
2013. szept. 15. 11:47
 7/8 anonim válasza:
A számolásod se a legjobb csak hárman irtak rád!
2013. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de a gép/oldal 4.nek irja és nem akartam félre értést és ha nem tünt volna föl ez egy kérdés és ha nem tudsz válaszolni akkor inkább ne dumáljál
2013. szept. 15. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!