Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az mp3 lejátszóra is lehet...

Az mp3 lejátszóra is lehet klippeket feltölteni?

Figyelt kérdés
vettem egy mp3-mat,úgy tudom mp3-on nem lehet videoklippeket lejátszani,de ezen mégis lehet...pedig mp3
2008. júl. 5. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

Az MP4 megnevezés szerintem nem több, mint parasztvakítás. (hisz a 4 nagyobb, mint a 3)

A nagyobb gyártók nem is szokták használni, mert hülyeség, hanem egyszerűen a multimédia-lejátszó megnevezést használják. (Pl. az iPodok sem MP4-lejátszók, pedig tudnak videót lejátszani)

Egyébként elég kevés "MP4-lejátszó" képes lejátszani az MP4 formátumot, inkább saját, "primitív" formátumot használnak (3GP, AVS stb), hisz az MP4 eléggé hasonlít az .avi-hoz, amihez azért kell viszonylag izmosabb proci, ami a gagyi "MP4-lejátszókban" ugye nincs, ezért olcsók.


Szóval ezen nem kell nagyon problémázni, hogy véletlenül nem olyan lejátszót vettél, ami nem tudja lejátszani a saját nevében szereplő formátumot.

2008. júl. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
(És ez mire válasz?) Nem nagyon hiszem hogy lejátszaná, feltölteni lehet rá, hiszen ha gépre kötöd, akkor mint 1 adathordozót kezeli.
2008. júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Arra, kedves analfabéta barátom, hogy attól, hogy valamire mp3 playert írnak, nem biztos, hogy csak mp3-at játszik le. [Mint pl. ahogy említettem, iPodok is játszanak már le videók, mégis "csak" MP3 lejátszók]


"úgy tudom mp3-on nem lehet videoklippeket lejátszani,de ezen mégis lehet...pedig mp3"


Ja, és kiemelném számodra a "nem lehet videoklippeket lejátszani, de ezen mégis lehet" részt, vagyis nem csak feltölteni sikerült, hanem lejátszani is.

2008. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!