Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A beats solo telleg megeri az...

A beats solo telleg megeri az arat? Vagy csak a logoert fizessek annyit?

Figyelt kérdés
Nagy dilemmaban vagyok h vegyek e egy beats solo fejhalgatot de nem tudom h megtegyem e mer hallottam mar rola nem tul jo dolgokat is. Fontos lenne h jol nezzen ki de ez ne menjen a hangminoseg es az ar rovasara.

2013. okt. 8. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak a logóért fizetnél sokat.


A Beats Solo áráért (kb 45 ezer körül van ha jól emlékszem?) tudsz venni egy jó Sennheisert.

2013. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Csak a márkát fizetnéd.
2013. okt. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha divatos, szép megjelenést szeretnél, akkor válaszd a Beats dizájn elemeiből építkező, de hangzás szempontjából azt felülmúló Noontec Zoro nevű fejhallgatót, ami kevesebb, mint feleannyiba kerül, mint a szóban forgó Dr. Dre nevével fémjelzett, túlározatt ipari hulladékok.

[link]

Teszt: [link]


Illetve drágábban 40000-50000 Ft között már igazi prémium hangzást kapsz, olyat, ami a tetszetős dizájn mellett hangminőség tekintetében is felülmúlja vele azonos árfekvésű társait:

Audio Technica ATH M50:

(három féle színben kapható: fekete, fehér, piros, illetve régebben volt szürkés színben is)

Érdemes a piros színűt választani, mert az csak limitált mennyiségben kapható és talán az néz ki a legjobban: [link]


Még ajánlhatnám a Sennheiser Momentumot is, de az már közel 60000 Ft-nál kezdődik és hangzásban elmarad az említett Audio Technicától.

2013. okt. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Megéri Beats Solo HD-t venni! Nekem is olyan van és imádom. Nagyon jól néz ki és nagyszerűen jól. Én is olvastam róla rosszakat, de sok ember ki sem próbálta és úgy kritizálja. Egyébként ha "otthonra" veszed akkor Studio, ha "utcára"(is) akkor Solo HD.
2013. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!