Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tabletet érdemes venni...

Milyen tabletet érdemes venni max 60 ezerig?

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha nem kínai tervezésű lenne, főleg ha nem kínai összerakású. Nem kell olyan nagy méretű, inkább legyen kisebb, de ha vigyáz rá az ember bírjon ki 6 évet átlag napi 2-3 óra használattal. Mit javasoltok? És hol vegyem meg? Lehet színeset is kapni? Pl kék vagy zöld?

2013. okt. 16. 15:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés amit elfelejtettem. Van olyan amelyiknek van billentyűzete?
2013. okt. 16. 15:21
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


Pl.: ebben a boltban találtam, ezt

MyAudio Tablet Series8 816DCC

ára jó, jól is néz ki, minőségre milyen?

2013. okt. 16. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:

"Van olyan amelyiknek van billentyűzete?"

Az már netbook...

Amúgy pl. ezekhez van:

[link]


Ez sztem jó választás lenne (4magos proci, 7", 16giga belső mem., sdvel bővíthető):

[link]

v ez (8"os)

[link]

v ez, ha kell bele 3G modem (mobilnetezni is akarnál vele)

[link]


Az asusból van színes is, itt a lista nézd át:

[link]


"Jó lenne, ha nem kínai tervezésű lenne, főleg ha nem kínai összerakású."

Ha ennyire "fázol" a kínaitól, akkor ne vegyél semmit!


"bírjon ki 6 évet"

Igen, és a kedvedért az időt is megállítom, meg a technológiai fejlődést is, nehogy túlterheljék a leendő szoftverek a hardvert.

2013. okt. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha ennyire "fázol" a kínaitól, akkor ne vegyél semmit!


Elég hülye szemlélet ez a majdnem utolsó mondatod.

Vettem én már olcsót is és nem olcsót is aminek van köze Kínához. A kínai tervezés hagy némi kívánnivalót maga után. Párom elektroműszerész. Szedett már szét ilyet és a tervezése miatt voltak azok a hibák amik felléptek vagy tönkrement a készülék. Alkatrészeket hagynak ki belőle, 1-2 Ft-os kis kütyüket amik tönkreteszik az egyébként jó minőségű eszközt. Stb. És ne haragudj rám, hogy nem szeretném támogatni szerencsétlen kínaiak rabszolga társadalmát, mert gondolom az összeszerelési hibák is ezért vannak, mert szét vannak hajtva. És én ezt nem szeretném pénzelni. Semmi más oka nincs, hogy nem szeretnék kínait. Kivéve, ha van olyan cég, vagy márka aminek nem az a célja, hogy minél több, hanem inkább minél jobb legyen az a használati eszköz.

Amúgy köszönöm a válaszod, sokat segítettél vele.

:)

2013. okt. 16. 17:42
 5/5 anonim ***** válasza:
A Samsungokat Gyöngyösön gyártják, van belőle 7 colos is. [link]
2013. okt. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!