JÓ márka a Blaupunkt?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Blaupunkt 23/157j nevű tv-t.őszintén megmondom nem is merem a márkát ezért segítséget szeretnék kérni abban,hogyha valaki (lehetőleg olyan ember akinek van vagy volt ilyen márkályú tévéje)megmondaná,hogy menyi évet bír vagy menyi éve használja,stb,stb,stb.Ilyesmit hogy pontossaban megismerjem a márkát.előre is köszönöm!:) :D

2013. okt. 27. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz márka. Nekem van egy Blaupunkt rádióm és egy tévém, mindkettő tökéletesen működik.
2013. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem,azt megtudod mondani hogy kb. hány éve van nálad?
2013. okt. 28. 07:37
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem egy jó márka, de hát ma már melyik az amit meg tudsz fizetni... :)

Ha van garancia, újonnan vennéd, és NEKED abban az ársávban ennek tetszik legjobban a képe, megveheted.

2013. okt. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem na majd kibedrül.KÖSZÖNÖM!
2013. okt. 28. 17:47
 5/11 anonim ***** válasza:
A Blaupunkt az Német márka, és elég jó.
2013. dec. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"A Blaupunkt az Német márka, és elég jó."


Volt! Már Szlovákiában rakják össze és sajnos full kínai az egész. Kína megvette a Blaupunkt nevet.

[link]

2014. szept. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, azonos modellként címkéznek több típust is, így még abban sem lehetsz biztos, hogy a TV amit megvettél, az-e egyáltalán amiért pénzt kiadtál.
2014. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát ezzel nekem nem mondtál újat mivel lassan az egész világban kinai cucc lesz
2014. szept. 17. 20:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért ez nem teljesen így van.

Más a kínai termék és más a kínában összerakott termék.

Ilyen alapon az "ájfon" meg egy csomó drága, márkás termék is kínai, mert ott rakják össze.


A túl olcsó dolgok sz@rok és a Blaunak láttam a képét. Nagyon gyenge.

Ha nincs pénzed drágább tévére, inkább válaszd, a Vestel termékeket, mert azok jó és megbízható tévéket gyártanak és európai cég.

+ alkatrész is van hozzájuk.

Ilyen többek között, a JVC, Toshiba, Hitachi, Telefunken, Waltham, vagy a Tesco "sajátmárkás" Technika tévéje.

2014. szept. 18. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, utolsó jól beszél.

Én pl. a Samsung TV gyárban dolgozom, igaz itt Magyarországon csak az alsóbb kategóriás készülékeket gyátják, a felhasznált anyagok minősége elég vacak, de komoly tesztnek vetnek alá minden egyes darabot, mielőtt kiküldik a forgalmazóknak. Bár Samsungot se vennék az olcsóbb kategóriából, de itt azért egy szérián belül, az összes modell belseje ugyan olyan. A Blaunál nem, ha veszel egy 40 colos TV-t 120 ezerért, nem tudhatod hogy 150 ezres, vagy 80 ezres belső van-e benne.

2014. szept. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!