Miert nincs kapcsolat a laptop es a tv kozott?

Figyelt kérdés
Csatlakoztattam a laptopom az LCD tv-vel,vezetekek rendben vannak,lefutott a telepitoprogram,a laptop feltunteti az eszkozok kozott a tv-t,megsincs kapcsolat.Mar 2 tv-n kiprobaltam,ugyan az a helyzet.A regi laptopom csatlakoztathato volt a tv-kel gond nelkul.Mi okozhatja ezt?

2013. nov. 5. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Asztán milyen csatornára tetted a tvt? XD
2013. nov. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A Source-nal a PC-re
2013. nov. 5. 06:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor VGA monitor csatlakozással rakod a kép jelet a tv-re.Nem kell hozzá semmi plusz progi futtatása.Az laptopon kell beállítod a kettős megjelenítést.Ha viszont hálózati LAN csatlakozással vagy,akkor a tv menüjében van erre utaló plusz lehetőség.Hálózat/all share(samsung)...stb

2013. nov. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
TV típus? Mivel kötötted össze?
2013. nov. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen,tudom hogy a laptopon kellene beallitani,az eszkozok kozott feltunteti a tv-t,de nincs kapcsolat,ahol azt be tudnam allitani ott meg csak kulso monitort lehet valasztani,a tv-t nem jeleniti meg,nem tudom hol mashol keressem.Windows 7 van a gepen,a regin Vista volt es gond nelkul azonnal csatlakozott.

A tv egyebkent Samsung 40' Smart LED tv,a masik szinten Samsung 26' LED,de nem hiszem,hogy ennek lenne jelentosege.A harmadik szinten ugyan ilyen tipus,azon mar ki sem probaltam.

2013. nov. 5. 15:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja magat a vezeteket nem tudom hogy hivjak,gondolom ez lehet a VGA csatlakozo.A tv-hez adtak a vezeteket,ugyan olyan bemenet van a laptopon is,ilyen bumszli ket pici csavarral a ket oldalan.
2013. nov. 5. 15:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobb klikk az asztalra, Képernyőfelbontás, Észlelés.
2013. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt mar probaltam,nem mukodik,de koszonom.
2013. nov. 5. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!