Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 16,5 centis autóhangszóró,...

16,5 centis autóhangszóró, van ami mély basszust ad, és szép magasat?

Figyelt kérdés
és persze ne legyen 200 ezer, most egy alap mac audio van az ajtóban, a gyárinál sokkal jobb, de egy igazán jót szeretnék. max 20-ig

2013. nov. 10. 20:55
 1/6 Osynho ***** válasza:

Az igazán jó és a max 20 nem összeegyeztethető. :) Esetleg használtan kapsz ennyiért hallgathatót.


Erősítőd van hozzá? Fejről sose lesz igazán jó egy hifi.

2013. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:

csakis komponens jöhet szóba.

ismerősöm az impact ks 65öt nagyon dicsérte,elég olcsó 22ezerből megvan próbáld meg meg hallgatni valahol.

javíthatsz a minőségen ha kihagyod a passzív váltót és aktívra kötöd, bár gondolom ezt nem fogod tudni megcsinálni.

2013. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
most nem költök erősítőre, marad a pioneer fejegység, amiről a hátsó ovál alap hertz-ek elég tisztességesen szólnak, persze nem sima kalaptartó van hátul, hanem bútorlapból csináltam (igazából sajnáltam kivágni a kalaptartót, de igazán jót tett a mélyeknek) Szóval komponens, ezen már én is gondolkodtam, kicsit macerásabb, de már megvan a magas helye, de ha a mac mobil(legolcsóbb)úgy ahogy szólt, és végül is tetszett a hangja, akkor ettől a cégtől a drágábbak is tetszeni fognak? úgy értem hasonló hangzás, csak jobb minőségben? vagy jobb lenne előre is hertz-et venni, egységesebb hangért? mert nem volt zavaró, hogy nem egy márka szól elöl, és hátul. esetleg valami tipp, hogy az ajtó jobb dobozként működjön?
2013. nov. 11. 06:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Méretekkel is probléma van, ajtóba építhető 13-16 centis hangszórók pár literes légtérfogattal a membrán mögött, sosem fognak sub hangot lesugározni.

Sub hanghoz subláda kell. Csomagtartóba 25 centis kis zárt vagy basrefi láda 1-200w erővel hajtva tökéletes hogy kiegészítse az első szettet.

2013. nov. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Osynho ***** válasza:

Erősítő nélkül komoly hang - főleg mély - nem lesz. Az a csatornánként 15W körüli teljesítmény arra jó, hogy valami szóljon. Többet nem kell várni tőle.


Mac Audio-t ne erőltesd, pl a Hertz DSK165 jó vétel, érzékeny is, könnyebben hajtható fejegységről.


"esetleg valami tipp, hogy az ajtó jobb dobozként működjön?"


Öntapadós bitumenlappal ki lehet szigetelni az ajtót, az sokat dob a hangon.

2013. nov. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kukac 07 válasza:
Abból a pénzből inkább végy egy kisebb méretű aktív mélyládát, meg fogsu lepődni mennyit dob rajta, ajánlani tudom a Blaupunkt GTb 8a-t, nem olyan nagy hogy szétessen az egész autó, de azért tud dübörögni ott hátul. az elsőt pedig hagyd meg így ahogy van.
2014. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!