Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A tableteket nézegetem és ezt...

Duvadu kérdése:

A tableteket nézegetem és ezt találtam (lent) pontos tipust nem találok és hogy megbízható az oldal?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 13. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:

inkább a Concorde Tab Rokee-t vegyed, az is ugyanezt tudja :

[link]

2013. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Noname kínaiakat nem szabad venni, tényleg inkább azt a Concorde-ot, amit az előző is ajánlott.
2013. nov. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és akkor az oldal ne a tabot nézzétek
2013. nov. 14. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem csak kínai tabokat árulnak, magyarul ők is csak egy kínai oldalról rendelik ezeket, és eladják +10-20 ezerért.

Vagy keress Concorde-ot egy másik oldalról, vagy vegyél kínait a pandawill.com-ról, vagy egyéb más ilyen oldalról

2013. nov. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

:D:D:D

"+10-20 ezerért"... :D A legdrágább kínai tabon nincs ekkora hasznuk, sőt még a fele is soknak mondható. 5-15 dollár haszon van per tablet, s ezek is ált. ilyen-olyan csomagban rendelve.

Geekbuyingban megbízhatsz, erről a hírenincs oldalról inkább nem rendelnék!

Ezt a kínaizást nem tudom megérteni... Minden az! Még a WC kefe is a toalettben! A Concorde meg pláne... mit gondoltok? Azok mit csinálnak? Ugyanúgy megrendelik csomagban ettől a cégtől, amelyiktől az ilyen oldalak, X db esetén rászitázzák ingyen a tabletre, hogy Concorde XYZ-123 beérkezik hozzájuk a cucc, cserélik a boot logo-t, ha olyanjuk van, egy kicsit átmacerálják az UI-t s ennyi.

A garancia, az már más terep, arra valóban nem kell számítani, ha Kínából rendelünk, ellenben Magyarországon plusz kb. 10ezer forintért kapunk garanciát. A nagy márkákat most hagyjuk, mert láthatóan nem az az árkategória, amiben a kérdező nézelődik, ott nyilván még annyi plusz van, hogy számíthat az ember frissítésre, bugok javítására stb.

Amire persze ha jól választunk Kínából, ugyanúgy baromira nagy esély van, csak ezt jellemzően nem a gyártó/forgalmazó, hanem a felhasználók végzik el ingyen, s megosztják a többivel ingyen, a kommunikáció sokkal jobb user és user között, mint user és gyártó/forgalmazó között.

2013. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!