Használtan vettem Traktor Kontrol s4-est. Vettem hozzá egy SPL 400-ast erősítőt meg egypár AUNA 1000 W hangfalat. Rákötöttem a pultra és miért nem akar szólni a hangfal? Mit állítsak be? Hova szúrjam pontossan? Mit

Figyelt kérdés
Szoftver: Traktor 2 - nem tudtam be regisztrálni mivel használtan vettem a gépet !

2013. nov. 13. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

program: Az első tulaj beregisztrálta, ő ezt egy emaillal tudja újra "működésbe" hozni. Neki kell írni mailt a Native instruments fel, hogy kaphass új regisztrációt.

Kontrol S4 kimenetét az erősítőbe, és ennyi.

2013. nov. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A kábel be van szúrva. De mit hogyan állítsak be a programon? Kaptam még az erősítőhoz meg a hangfalhoz egy olyan kábelt aminek az egyik fele RCA a másik felét meg bele lehet szúrni a gépbe.. az kell hogy elinduljon ?
2013. nov. 14. 15:18
 3/14 anonim ***** válasza:

Traktorban be kell állítani a gépet, egy mapping segítségével

Traktorból erősítőbe egy rca-jack/xlr kábel kell

2013. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Pontossan melyik az Mapping ?
2013. nov. 15. 16:58
 5/14 anonim ***** válasza:

a gyártó oldaláról lehet letölteni, avagy a cd-n van fenn egy file, amit be kell olvastatni a Traktorral.

tsi a kiterjesztése

2013. nov. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném megkérdezni hogy ha be crackelem a Traktor 2-őt akkor a fader egyből fel van csúsztatva a programon miközben a pulton meg épp hogy lent van.. És ha pl. megnyomom ebben a szituácációban a Play gombot akkor zene szól aminek nem kéne !! Ezzel mit tudnák kezdeni ??
2013. nov. 20. 22:22
 7/14 A kérdező kommentje:
De a fader csak akkor csúszik fel ha be rakom a zenét a programba !!
2013. nov. 20. 23:25
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy szarul van bemappolva (ami csak a kontroller beállítása, nem az egész setup lényege). Amikor bemappolod, akkor te állítod be, hogy melyik gomb, pörgő-forgú-csúszó poti, drum pad, jogwheel mit vezéreljen.


Djtechtools-on vannak ilyen mappingok, nagyon sok van az S4-hez. Én leszedtem egyet külön a Numark MixTr Pro2-esemhez, de az alap dolgokon kívűl sokat nem ért, több órán keresztül állítgattam utána még a "Controller Manager"-ben, hogy úgy működjön, ahogy én akarom.


Visszatérve: ha megmozgatod pl. a volume potit az S4-en, mielőtt még elindítod a zenét, akkor utána egyből érzékeli a Traktor, és követi a kontroller által küldött jeleket. Legalábbis nekem így megy. :)

2013. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De ha be crackelem akkor meg nem indul el a pult.. letöltöttem hozzá egy mappingot azt elfogadja de a hangfalak se akarnak működni és csak a fader működik.. ha nem regisztrálom be vagy nem crackelem be akkor a program csak fél órát működik !!!! Most mit csináljak ?
2013. nov. 22. 19:57
 10/14 anonim ***** válasza:

Traktor -> Setup -> Audio Setu (vagy valami hasonló) hangkártyákat állítgasd, vagy ha nem működik, akkor ASIO4ALL-t szedj le, aztán azon állítgasd.


Ha a hangkártya megy, akkor "Output"-oknál állítgasd a hagszórókat. Output monitor az a fejhallgató, a másikat azaz a hangszórót hirtelen nem tudom hogy írják.

2013. nov. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!