Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy concorde tab rokee-m...

Van egy concorde tab rokee-m letöltöttem a modern combat 4 apk-t+az sd data-t és beraktam az android/data mappába. Elkezd tölteni 2 mp-re fekete kép és megint tölt újra és újra?

Figyelt kérdés

valaki segítene?


elindítom elkezd tölteni fekete kép és megint újra és újra de nem történik semmi.

ötlet?


2013. dec. 28. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hibás a játék, vagy rosszul telepítetted fel(rossz helyre másoltál), esetleg-a játék futtatásához-gyenge a tábla pc-d.
2013. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2013. dec. 28. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak nem mindegy hogy a Concorde márkán belül melyik típusról beszélünk...azt elfelejtetted leírni. Én amúgy se állítottam azt hogy gyenge hozzá a tabod, csak egy lehetőségként hoztam fel. Ha elvileg vinnie kellene, akkor hibás a játék amit leszedtél, másra nem tudok gondolni.
2013. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
concorde tab rokee
2013. dec. 28. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 4 teljesen más telefonnal és tablettel próbaltam rengeteg oldalról rengeteg mc4 apk-t és mind ugyanezt csinálta. Sok hónapig szarakodtam vele, mire rájöttem, hogy legjobban az ncore-ról letöltöttek működtek, meg 1-2 az apkmania-ról. Az összes többi beszart a játék indításakor.
2013. dec. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi pont van is n core-om megprobálom azzal :)

thx

2013. dec. 28. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!