Milyen, viszonylag olcsó laptopot vegyek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 16:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
MSI
2009. dec. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sztem is jók az MSI-k tusásukhoz képes jól árazzák őket. de megéri körülnézni a piacon Acer felé is.
2009. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

IBM-Lenovo


Oprendszer nélkül, raktárról, úgy az egyébként drágák is olcsóbbak.

2009. dec. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

16:31:

Cimet adnal hogy honnan? :) (Azert, gondolom, garancia van ra?)

2009. dec. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

IBM-Lenovo


Oprendszer nélkül, raktárról, úgy az egyébként drágák is olcsóbbak


ezt hogy érted hogy raktárról?

2009. dec. 8. 16:44
 6/11 anonim válasza:

Én is laptopot keresek,jót olcsón:)

16.31-től kérdezem,hogy amit írtál,azt cca. mennyiért tudom megvenni?És utána a telepítés még pluszköltség?

2009. dec. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát,igen énis szeretnék,már nézegetem is bár nemhiszem h mostanába összegyűlik rá a pénz:S mert karácsonyra nemnagyon akar senki pénzt adni aztmondják h az nem olyan mint az ajándék.. keresetem meg ugye nincs mivel 15éves vagyok:D
2009. dec. 8. 16:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mire akarod használni.


Van már 7'-es 35-ért, vagy 10'-es 70-ért.

A 10'-es egész jó tudású, de persze közel sem olyan mint egy 30-40-el drágább

2009. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát,internetezésre kellene,de azért jólenne ha tudnék bele mjuk 1 cd-t rakni vagy esetleg megnézni 1 dvd-t.meg külső meghajtót sem szerenék igazából venni,de azthallottam hogy van olyan minilaptop amibe lehet rakni cd-t/dvd-t tudtok erről valamit?
2009. dec. 8. 19:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha neten rendelsz házhoz szállítással általában olcsóbb, én innen rendeltem még 3 éve Lenovo-t, szépen kihozták tartozékokkal számlával együtt, azóta semmi baja:

[link]


Más hasonló oldalak is vannak, de mielőtt rendelsz olvass utána, hogy megbízhatóak-e, másoknak mi a vélemény róla.

Ha operációs rendszer nélkül rendelsz úgy mindenképp olcsóbb, de utána magadnak kell telepíteni (vagy valaki biztos tudja). Ha most is windowst használsz gondolom van telepítőd (jogtiszta vagy nem jogtiszta). A drivereket nem mindig adják mellé cd-n, de a gyártó oldalán fent van minden.


Szerintem vásárlás előtt olvass teszteket, egy csomót találsz a neten:

[link]

[link]

[link]


A netbookok kb feleannyiba kerülnek, mint a notebookok, azonban dvd meghajtót nem mindig raknak bele.

2009. dec. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!