Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Panasonic házi mozim van nem...

Panasonic házi mozim van nem divx-es, hogy összekötni valami olcsó divx-essel vagy mi lehet a megoldás? Az erősítő nem benne van de a Media-ban azt mondták hiába veszek csak lejátszót ua. Olyat nem lesz jó.

Figyelt kérdés
de nem hiszem hogy nem lehet összehozni
2009. dec. 11. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is Panasonic házi mozim van,szintén divx nélkül.Én is gondolkozom egy olcsó mindent lejátszó készüléken.Miért nem lehetne összekötni a házimozival?Ott van rajta többféle csatlakozó aljzat.Nekem megvan a véleményem a Media Markt eladóinak a szakértelméről.Ne hallgass rájuk.Csak bambulnak a sorok között mint egy rakás szar.
2009. dec. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi. viszont ha egy éve nem ő miattuk gondolom , hogy nincs megoldás és mégis van akkor nagyon mérges leszek
2009. dec. 12. 09:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Gondolom nem dísznek van a sok csatlakoztatási lehetőség a lejátszón.Még annyit jegyeznék meg,hogy nem elég csatlakoztatni a két gépet,van a távírányítón egy VCR/AUX gomb.(bemenet választó)
2009. dec. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!