Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha studio monitor hangfalakról...

Ha studio monitor hangfalakról van szó, ezek a márkák megbízható minőségűek?

Figyelt kérdés

Olcsóbb kategória az érdekelt számomra, mivel kis szobában használnám, nincs igény nagy teljesítményre. Zeneszerkesztéshez szeretném használni, aktív hangfalpárt (bár van egy Yamaha erősítőm, olvastam, hogy aktív studio hangfalakkal tisztább eredmény érhető el).

Ezek a márkák a gyakoriak ebben a kategóriában, ahol én néztem: M-Audio, Alesis, RCF és nagyon határeseten a JBL (erről már hallottam, tudtommal ez egy elismert márka). Mi a véleményetek ezekről a márkákról, melyiket választhatom nyugodt szívvel?



2014. márc. 4. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Én RCF-nél szebb, zeneibb hangú gyári hangfalpárt közép kategóriában, még nem hallottam. Gondolom a monitor hangfalaik is képviselnek hasonló minőséget. De a többi márka is igen jó a közép kategóriában, JBL-t nem vennék már.

Mackie-t is megfülelheted, az is egész jó.

2014. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy az RCF-et írtad, egész jó árban árulják. :)
2014. márc. 4. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!