Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez a fejhallgató menyire jó?...

Ez a fejhallgató menyire jó? Hány évig bírja ki?

Figyelt kérdés
[link]

2014. márc. 30. 16:51
 1/5 Koplány iDániel ***** válasza:

Nekem 2 évig bírta! Aktív használatban volt minden nap! Majd egyszer meg tört a kábel foggalmam sincs hogy miért!

De amúgy jó füles!

Most ezt használom [link]

Drágának drága de kiváló! Sokan fikázzák hogy igy sz.. úgy sz.. de kit érdekel "Egyszer élünk" Nekem ez a füles most lesz 3 éves :)

2014. márc. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy mennyi ideig bírja azt nem tudom, de próbáltam már, és szerintem szörnyen szól. De haveromnak meg tetszik a Sony fejes hangzása, szóval attól függ, hogy mennyire jó a hallásod, meg hogy nem-e vagy jobbhoz szokva.


#1


Beats fejhallgatókat nem azért fikázzák, mert szarul szólnak, mert nem szólnak szarul, azért fikázzák, mert drága.

Azzal se lenne semmi baj, ha drága, hisz léteznek több százezres fejhallgatók, amiket senki sem szokott fikázni, a baj ott van, hogy drága, de nem éri meg az árát.

Most 40k-tól kapható a Solo HD, és hangzás terén max 20 ezret érne. És nem azért drága, mert mondjuk jobb az összeszerelése vagy hogy valamilyen téren kitűnne a többi közül, szimplán csak azért, mert Beats. Ezért utálják az emberek, és jogosan.

2014. márc. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Koplány iDániel ***** válasza:
#2 válaszolónak: Nem szeretnék vitába kezdeni, de 1 van az a mondás hogy "Aki keres az talál" pl én kerestem és nini az ebay-en igen is van 20.ezerért :) igen 2 hetet kellet várnom rá de meg értem! ilyenkor sokan jönnek azzal hogy replika meg stb... de ilyenkor vagy az irigység vagy csak szimplán nincs pénz tör ki belőlük! a másik nem a beats logo miatt olyan drága hanem DR.DRE miatt mivel ö adta hozzá a nevét! Ennek énsem látom értelmét de jó az így. Mivel a hobbim a zene!!(dj) így tudom mi a jó és mi nem hétköznapra használtam a sony-t iphone-al és tökéletesen meg felelt jó nem egy pioneer füles de elég jól szólt!
2014. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Abba ne menjünk bele, hogy jó-e vagy sem, mert vitatkozni én sem akarok, de Ebay-ről 20 ezerért biztos nem eredetit kaptál, annyiért szimplán lehetetlen újat venni, ha használt akkor talán van rá egy nagyon kevés esély, hogy igazi.
2014. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Koplány iDániel ***** válasza:
Nem szeretem azokat akik okoskodnak ha nem tudod mi van a háttérben akkor ne írj véleményt! Igen is igazi nem replika mert mindenek van már sorozat száma!! Az enyémnek is van ugye bár és mivel vannak Californiában (Székhely) ismerőseim akik ismernek egy pár Beats-es tagot--> így meg tudtam tenni azt hogy le kérdezem hogy igazi e a füles és nahát AZ!
2014. márc. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!