Milyen fülhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés
Maximum 30 ezer forintot szánnék egy megbízható, kényelmes fülesre. Lehet V karakter kiegyenlített vagy mély kiemelős is. Jó pont ha armatúrás, még jobb ha 2es.

2014. jún. 8. 18:50
 1/3 anonim válasza:
én az apple earpod-ot nyúzom nagyon régóta már minden történt vele ki is lett mosva de mindig nagyon frankón szól
2014. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont olyat cserélek, mert nyomja a fülemet, de azért köszi :)
2014. jún. 8. 19:55
 3/3 anonim válasza:

Én vaktában bevállaltam egy ATH-IM70-et, mivel elég jókat írnak róla. Hasonló karakternek írják, mint az ATH-M50 fejest, aminek nekem eléggé fekszik. Napokon belül meg kell hoznia a postának. Sajnos itthon nem lehet kapni, így Hongkongból kellett megrendelnem.

Konkrét tapasztalattal így még nem tudok szolgálni, de ha ebben az árban nézelődsz, lehet, hogy érdemes ezt a típust is figyelembe venni.

2014. jún. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!