Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes lenne venni 1 ilyen...

Érdemes lenne venni 1 ilyen 5.1 hangfalszettet? Hangos hallgatásra kéne hogy úgy szóljon hogy a szomszédban is beremegjen minden

Figyelt kérdés

[link]

vagy inkább vegyek 2db használt hangfalat meg 1 erősítőt?



2014. jún. 10. 19:17
 1/9 JulesM111 ***** válasza:
Ezek a Genius cuccok nem rosszak, sőt, egyszerű kinézetük ellenére igen jól muzsikálnak, de ez nem az a berendezés, ami szétremegteti a szomszédot.
2014. jún. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Az miért is jó, ha a szomszédnál remeg a szekrénysor? Zenét akarsz hallgatni jó minőségben, vagy a szomszédot akarod idegesíteni?
2014. jún. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát mind 2 mert arra kelek hogy dübörög a zene a szomszédban meg arra alszok el..
2014. jún. 11. 18:48
 4/9 A kérdező kommentje:
melyik az a berendezés ami szétszedi a szomszédot?
2014. jún. 11. 19:03
 5/9 anonim válasza:
73%
Az a pitbull.
2014. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
te is tudod hogy értettem
2014. jún. 11. 19:14
 7/9 anonim válasza:

No akkor a viccet félretéve, inkább használt hangfal. Ezek az 5.1-ek nem sokat érnek, elég gyatrán szólnak. Ebből a keretből nehéz szomszédbosszantót kihozni, legalábbis olyat, aminek nem szenvedsz te is a hangjától.

Esetleg szóba jöhet még ez, de nem tudom mennyire vékonyak nálatok a falak. :) A Geniust tutira körberöhögi.

[link]

2014. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a hangossági háború az értelmes megoldás, de ha hangtechnikailag nézem a témát, akkor kötelességemnek érzem segíteni. :D

A genius ilyen szempontból egy vicc...

Vegyél szépen egy hi-fi sztereó erősítőt, használtan, de tökéletes műszaki állapotút, olyat, ami minimum 8-10 kg. Ezután szerezz be nagy méretű hi-fi hangsugárzókat, szintén használtan, de tökéletes állapotban. Minimum 30-as hangszóróval, vagy 2-3 20-as hangszóróval ellátottat! :)


Nem én árulom, csak egy ötlet, nem tudom milyen állapotban van:

[link]


Ilyen erősítőm volt. Ez már "s z é t b a s s z a a méheket a kaptárban". :D

[link]

2014. jún. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az igazsághoz tartozik, hogy szabadtéri hangosításra szánt hangsugárzók még sokkal nagyobbat szólnak, de keményebb a basszusuk és jóval drágábbak is!
2014. jún. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!