Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptop vagy tablet? (egyetem...

Laptop vagy tablet? (egyetem mellett)

Figyelt kérdés
Ha laptop, akkor én Dell Vostro-ban gondolkodok, ha tablet akkor ipad-ban. Mit gondoltok?

2014. jún. 25. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ipad air-t nagyon ajánlom. Szinte mindent megtudsz vele csinálni, mint egy laptoppal, és még kényelmesebb is. Van rá teljes verziós tökéletesen működő office (word, pp...), lehet rajta királyul videot szerkeszteni, szóval a legtöbb embernek simán helyettesíti a gépet. Ráadásul a felhasználói élmény, és a megbizhatóság is jobb mint windowson. Még ha a teljesítmény papíron nem is olyan jó... :)
2014. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van iPad Airem, de mellette laptopom is, és egyikről sem mondanék le :D

Nekem a laptop alap, szóval én mindenképp azt választanám, ha nem lenne. De az Airt is nagyon szeretem... rosszul nem dönthetsz, csak tisztázd, hogy pontosan mit is szeretnél vele.

2014. jún. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az attól függ milyen egyetem. Ha valami humán szak, akkor elég egy tablet. Ha egy reál, avagy mérnöki pl. akkor a hátsódat kitörölheted a táblával. Egy erős laptopot érdemes ilyen esetben venni, hogy mindenképpen fel tudd telepíteni a szükséges programokat és használni is tudd azokat!

Én mérnökként diplomáztam, van ez is az is (bár nem Áj egyik sem). A tábla jó, ha unatkozok, vagy ha csak apróbb dolgokra kell. Egy szakdolgozatot viszont sosem írnék meg azon, ahogy egy autocades rajzot sem rajzolnék meg azon, arról nem is beszélve, hogy számtalan nekünk kellő program nem is létezik rá.

2014. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!