Kontakt hibás a kijelzőm mennyiért lehetne megjavíttatni kb?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a laptopom kijelzője folyton kínlódik elmegy a kép csak a kijelző mozgatásával jön helyre de mostanában ahoz is kell egy öt perc mig olyan állásba hozom hogy jó legyen neki. Volt már ilyen problémája nemsokkal azután hogy megvettem, de akkor csak néhanéha csinálta ezt most nonstop. A garanciás papírt sikeresen eltűntettem... Kb mennyibe kerülne ezt megjavíttatni?

2014. jún. 28. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy a kábel rossz-e, vagy maga az LCD. Ha a képernyőn cíkok jelennek meg (általában függőleges), az általában LCD panel. Ez olyan 50 ezernél kezdődik. Ha csak a kábel kontakthibás, az tíz körül talán megúszható. Esetleg az is előfordulhat, hogy a csatlakozó nincs a helyén rendesen.

UI: Abban ugye érzed az önkritikát, hogy megvetted, szar volt, és nem vitted vissza? Ezt hívják úgy, hogy tanulópénz...

2014. jún. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy akkor is visszavittem mikor elsőnek csinálta ezt, és most megint csinálja. Egyébként nem csíkos vagyis néha becsíkosodik de az se függőleges vízszintesd és a képernyő mozgstásával az is helyre jön.
2014. júl. 1. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Vidd vissza mégegyszer. Ha garanciás még, vissza kell, hogy vegyék.Lehet, hogy LCD hiba, ami drága dolog.
2014. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!