Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » FONTOS! Megsérült az Xboxom?

FONTOS! Megsérült az Xboxom?

Figyelt kérdés
Ma rendeltem egyet FIFA 14-el és miközben ment a játék, elmozdítottam az Xboxot olyan szögben a CD elmozdult a gépben és megkarcolta a CD-t. A játék nem megy de azt mondták telefonon (progame.hu), hogy megpolírozzák 1000 FT-ért és működik. A gép az megy, de valami sérülhet meg benne, pl. ami beolvassa a játékot?

2014. júl. 1. 13:30
 1/10 anonim válasza:
Szerintem nem ha nem nyúltál a lézer olvasóhoz.
2014. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem nyúltam. Mikor hallottam a kattogó hangot egyből kikapcsoltam.

Köszi a választ kicsit megnyugodtam, remélem a gépnek nem lesz baja.

A CD milyen eséllyel fog ugyan úgy működni políroztatás után?

2014. júl. 1. 14:14
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen. Gépnek semmi baja nem lett, a cd-t meg políroztattam és ment vígan tovább. Ha nagy a HDD a boxban, ajánlom feltelepíteni rá a játékokat, akkor nem pörgeti a cd-t játék közben, ergo nem sérülhet meg.
2014. júl. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :) remélem a játékot is megtudják polírozni.
2014. júl. 2. 11:38
 5/10 A kérdező kommentje:
és neked hol sérült meg a cd? mert nekem inkább abba a kis körben a lemez közepén, kb 1-2cm-es sérülés
2014. júl. 2. 12:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a szélére húzott egy fél centi vastag kört.
2014. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
most nézem ott nekem is van egy vékony csík a lemez körül...
2014. júl. 2. 22:43
 8/10 A kérdező kommentje:
kipolíroztattam a játékot és megy, gép is jó... ezt megúsztam
2014. júl. 6. 13:23
 9/10 anonim válasza:

Első számú szabály,hogy bármilyen konzol vagy gépet nem szabad mozgatni futó CD-vel,mert kimozdulhat és ott is van a hatalmas karc.

Haverom rosszabbul járt(bár ő nagyon kivételes eset),ő kb 5 játékot tönkretett már és alap járaton mozdulatlanul is darálja a lemezeket.

2014. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
és ő mit csinált a géppel, hogy bedarálja a cd-ket? vagy a gép hibás?
2014. júl. 6. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!