Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Minőségi hangsugárzókat...

Greg.. kérdése:

Minőségi hangsugárzókat szeretnék 180 ezer forintból. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy vintage pioneer stereo erősítőm van,később komolyabbat vásárolnék.Most a hangsugárzó pár a lényeg.Mit ajánlanátok 150-180ezer forint körül?B&W re gondoltam,álló és nem polcsugárzóra.Milyen más márkákat ajánlanátok még?Használtan szeretném megvásárolni!:)

2014. júl. 9. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
klipsch
2014. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
dynaudio, system audio
2014. júl. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha van erősítőd,akkor nézz Dali,Herman Kardon,JBL,Jamo Hangfalakat. A B&W egyértelműen a csúcs,és talán kapsz is ennyi pénzért. a Klipsch az meg még egy fokozattal jobb mint a b&w de azt már képtelenség találni ennyi pénzért szerintem.
2014. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
B&W nessze nem a csúcs. A dynaudioval nem egy ligában játszanak, hallani a különbséget
2014. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
dynaudio-val megvolt de viszont azzal nem volt súlya,tere,bass a zenének. Egy fórumban ezt írják. ilyen a B&W-nél nincs. A klipsch-nél meg pláne. Ezek a csúcsok jelenleg.
2014. júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
"B&W nessze nem a csúcs. A dynaudioval nem egy ligában játszanak, hallani a különbséget" Attól függ, ugye, hogy melyik b&w és melyik Dyno... Nagyon nem mindegy!
2014. júl. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ment az UP!
2014. júl. 10. 14:17
 8/13 A kérdező kommentje:

Rá gondoltam.Ezzel a tipussal valakinek van tapaszalata?

[link]

2014. júl. 10. 14:21
 9/13 A kérdező kommentje:
Később esetleg egy B&w szubbal is kiegészíteném
2014. júl. 10. 14:25
 10/13 anonim ***** válasza:

Akár hiszed, akár nem, nekem ilyen van. :) Ezért meg is bírálhatom...

150-et nem ér. 100 környékén kéne elrántani!

Elég részletező hangja van, vannak mélyei is, de nem a sávszélek bajnoka. Szép tere van, nagyon sok információt átad, aránylag jó a megépítettsége, egész jó minőségű hangszórókat raktak bele. A hangváltója nem túl komoly és hátránya hogy néha hajlamos szúrósan szólni. A régi Vifa magasakkal szerelt HB1-hez képest inkább kevéssé szúrós, de egy öreg Wharfedale,vagy egy B&W dm600-as lágyabban szól.

Összességében nem rossz darab, jó minőségű, igazi Hi-Fi hangsugárzó, de nem is több, 150-et nem adnék érte!

2014. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!