Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Aktív mélyláda gond. Valakinek...

Viktor19920121 kérdése:

Aktív mélyláda gond. Valakinek valami ötlet, vélemény?

Figyelt kérdés

Üdv. Szeretnék vásárolni egy aktív mélyládát. Nézegettem és hát első linknek az elektronik-star oldalát dobta ki. ott találtam is egyet. egy Ibiza névre hallgatót. Mi róla a véleményetek? Előre is kössz!



[link]



2014. júl. 15. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy rakás trágya. Meg sem közelíti azokat az értékeket, amiket hozzáírtak. Azt javaslom vegyél egy AB csatornás 2x300 Watt RMS végfokot, és ehhez valami autós mélyládát. Sokkal jobb hangzása lesz.

Amúgy az electronic starrol semmit sem szabad venni, mert a kínai importnak ez a legalja.

2014. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk én a helyedben, 100 eft-ig elmennék egy sztereó rendszerben, majd a maradék 100 eft-ból: 15 colos, 1,5-2 kilowatt RMS autós hangszóró használtan, egy 1,5-2 kilowattos végfokkal szintén használtan. Ez "ledurrantja rólad a házat" 30Hz környékén is.

Bár ahogy néztem az autós subok piacát, pont ilyen közép kategóriás 15" nincs most, csak felső kategóriásak, 80-120 eft környékén.

Erősítőt szinte bármikor találsz a DJ börzén. 1600 wattos Siva PPA, terhelhető hídban 4 ohmal is, meglöksz vele egy 1500w RMS 2x2 ohmos subot (sorba kötve értelem szerűen), meg leszel elégedve.(az előző voltam, csak tovább gondoltam a dolgot)

2014. júl. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!