Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PC vagy Konzol (Xbox vagy PS)?

PC vagy Konzol (Xbox vagy PS)?

Figyelt kérdés

Összegyűjtöttem némi pénzt, és nem tudok dönteni.

Jelenleg egy laptopot használok, (nem szoktam játszani, programozásra, böngészésre használom). Természetesen elviszi a legújabb játékokat majdnem maximum grafikán, de nem áll kézre a billentyűzet...(xbox 360-om van, így kiismertem a kontroller "rejtelmeit").

Tehát a kérdésem ti melyiket választanátok? Legyetek szívesek indoklást is írjatok!



2014. júl. 29. 04:17
 1/9 A kérdező kommentje:

Ami lemaradt:

A laptop képernyője 1366x768 felbontású, és 2 videókártyát használ, ami néha nagyon zavaró!

2014. júl. 29. 04:22
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

"elviszi a legújabb játékokat majdnem maximum grafikán"

Akkor minek új gép, úgy mégis? Max ha exklúzív játékokat kaarzs játszani, akkor van létjogosultsága az xboxnak.

2014. júl. 29. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vegyél a laposhoz egy controllert és játsz azzal ha olyan bika a géped. A "majdnem maximum grafika" úgyis szebb mint a médium-highra belőtt konzolos kép.
2014. júl. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem áll kézre a billentyűzet, akkor vegyél hozzá egy xbox kontroller-t (8-9000 FT). Ha max grafikán elviszi a mostani játékokat akkor ne vegyél konzolt. Én konzolt vettem, mert a gépem elavult.
2014. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,

A konzolt azért választanám, mert a Tv-men nagyobb a kép (jobb játékélmény).

A laptophoz kontrollert mindenképp fogok venni, köszönöm az ajánlást.

2014. júl. 29. 17:35
 6/9 A kérdező kommentje:

Bocsi baromságot írtam:

*Nagyobb a felbontás.

2014. júl. 29. 17:38
 7/9 anonim válasza:

Ez attól is függ milyen típusú játékokkal akarsz játszani, pl stratégiát, mmorpg-t, fps-t sokkal jobb egérrel és billentyűzettel játszani. Ha csak az a gond, hogy nem áll kézre a billentyűzet, sokkal jobb és olcsóbb megoldás ha veszel egy jó gamer billentyűzetet egérrel.


Az is fontos tényező lehet, hogy milyen játékkal akarsz játszani vannak amikkel csak pc-n tudsz játszani de vannak xbox, illetve ps exkluzív címek is.


A konzol szerintem azoknak jók inkább, akik csak ritkábban és nem egyedül, hanem egy barátjukkal akarnak játszani.


Konzolon tudsz nagy tévén is játszani, de PC-n majdnem mindig szebb a grafika. Illetve konzolhoz a játékok is drágábbak.

2014. júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Főként a platformer játékokat kedvelem.(Pl Rayman örök kedvenc :D)De pc-n Hearthstone, StarCraft II, Diablo-t szeretem játszani :).

Már egy jó ideje leszoktam a gyakori játékról tehát alkalmi használatra kellene, öcsémmel, haverokkal játszani.

ui. A pénzzel általában mindig a legjobban próbálkozom gazdálkodni. Úgyhogy a játékokra meglesz a pénz.

2014. júl. 30. 16:24
 9/9 Jack Alvin ***** válasza:
A gépedet hozzá tudod kötni a TV-hez
2014. aug. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!