Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 2.1 aktív hangsugárzó szett...

2.1 aktív hangsugárzó szett bővítése?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Genius sw-g2.1 3000 típusú aktív hangfal szettem és érdekelne, hogy valamilyen módon lehet-e hozzákapcsolni további hangfalakat? 3 RCA kimente van (bal-jobb+mély). Nos, gondoltam, hogy egy RCA elosztó kábellel szimplán rákötnék valamit. Viszont mivel zöldfülü vagyok hozzá nem tudom, hogy tetszene-e egy ilyesfajta terhelésnövelés a rendszernek. Ha így nem, esetleg máshogyan meglehet oldani a dolgot?

2014. júl. 29. 14:48
 1/5 Osynho ***** válasza:
54%
Miért akarsz erre bármit is rákötni? Jobb nem lesz. Egyébként meg hangszóró kimenetet nem szabad csak így elosztani.
2014. júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre voltam kíváncsi, bár nem értem a hangnemet.
2014. júl. 29. 16:06
 3/5 Osynho ***** válasza:

Pedig semmilyen sértő hangot nem ütöttem meg. Kérdeztem, hogy mi a célod a több hangszóró rákötésével, mivel ezt nem írtad le a kérdésben.


Szívesen.

2014. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor elnézést. És Köszönöm.
2014. júl. 30. 17:51
 5/5 Osynho ***** válasza:

Szerintem, ha van annyid (mármint, amit a plusz hangszókra költenél), akkor add el ezt a cuccot, azt tedd hozzá és vegyél egy jobbat.


Egyébként hifiben érdemes használtban gondolkodni, főleg, ha van lehetőség kipróbálni, mivel jelentősen olcsóbban kapsz jobb hangot, ráadásul ezek az eszközök nem mennek csak úgy tönkre, kivéve persze, ha gyilkolják őket. :) Régóta nem is vettem új komponenset se a kocsiba, se itthonra.

2014. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!