Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » SAL BOXXER XB-10/A szubcső...

SAL BOXXER XB-10/A szubcső probléma. "Huppog" az akkumulátortól?

Figyelt kérdés
Hali. Azt szeretném kérdezni, hogy vettem egy szubcsövet rákötöttem "direktbe" az autóba az akkumulátorra és ha nem szól zene, meg semmi és feltekerem a "volume"-jét 50% fölé elkezd a membrán ki-be ugrálni és "huppogó" hangot ad. Ez annak lehet a következménye hogy direktbe van az akkumulátoron?? hogyan oldhatnám ezt meg mert így csak 50% körül tudom hallgatni különben "huppog"

2014. aug. 9. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:

A bekötéstől függően a + ágba kell biztosíték, tehát a direkt bekötés itt elbukik. Az nem gond hogy a negatív kábelt is elhúztad a csomagtartóba, csak nem mindenki csinálja így, mert a kasznira is lehet testelni.


Nem egy nagy erősítő egyébként ami a csőben van szóval sokat ne várj. A fejegység függvényében be lehet kötni a subcsövet magas és alacsony vonalon is. Alacsony az RCA kábel fejegységtől a csőig. Magas pedig egy átalakító használatával pl SAL SA 001 -el lehetséges a hátsó hangszóróktól lehúzni.


Beállításoknál jobb levenni a lodnesst + bass -t szokásos extrákat mert legtöbb esetben torzításhoz vezet.


Nekem amúgy 4ch-s sal van 300w.


https://www.youtube.com/watch?v=5RR0sEIiNwU

2014. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!