Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Videó akadás (letöltött,...

Videó akadás (letöltött, youtube). Lenovo Ideapad S12. Többi a leírásban. (? )

Figyelt kérdés

A laptop pontos neve: Lenovo Ideapad S12

Processzor: Via Nano Processor U2250

Az a probléma áll fent, hogy a letöltött filmek illetve a youtube videók akadnak. Sőt néha-néha még az egész notebook is beakad. Többször is újratelepítettük, idáig ezeket az operációs rendszereket tettem rá: Windows 7 Ultimate 64bit, Professional 32bit, Starter 32bit, 8.1 64bit.

Bios menüben nem túl sok mindent lehet állítani ugyan is ú.nevezett "Phoenix Bios" van rajta, aminek az átállítási menetét nem tudom. Én a processzorra gyanakszom, hogy esetleg valami terheli vagy valami ilyesmi.



2014. aug. 11. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
160GB van a HDD-n ha minden igaz 50 GB-t hadj C-be de oda semmi mást ne telepíts csak az X86/32bit-es windowsot !! ilyen gyenge laptopra nem a 64 bit való.. A többi 110 GB-ot hagyhatod D-re oda teheted a cuccokat. A full-hd,BlueRay,Qhd filmeket soha semmi esetre se fogja neked normálisan lejátszani csak a roszabb minőségű filmeket, videókat egyépként vírusirtót is tedd a c-re de az ne avast legyen mert az jobb gépekre alkalmas AVG-t tölts le vagy valami olyan vírusirtót ami nem nagyon terheli a gépet.
2014. aug. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jaj még valami, ezt a laptopot xp-re csinálták nem újabbakra, viszont ha újabbat szeretnél rárakni mindent úgy csinálj ahogy feljebb leírtam, de számíts rá hogy még így is akadozni fog..
2014. aug. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!