Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ti mit vennétek a helyemben?...

Ti mit vennétek a helyemben? PS4, gamer PC vagy iPhone? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy béna telefonom, egy gépem ami netezésre jó meg gyengébb játékokra, egy iPadem és nincs konzolom. Nem tudom, hogy melyik lenne a legjobb választás, hiszen iPhonet nem tudom annyi mindenre használni ha otthon vagyok, de csak azt tudnám használni ha nem vagyok otthon. Otthon iPaden netezek, és játszok, de ennél komolyabb játékokra vágyom. PS4 meg a legdrágább, ami a játékokat illeti. Ti mit vennétek a helyemben?

2014. aug. 21. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ps4-et akkor vegyél ha fenn tudod tartani játékokkal

[bár igaz még nincs olyan sok választék játékok terén]


Iphone-t személy szerint nem sorolnám ide... max ha a legújabbat akarod venni ami majd kijön 6-ost

[Azon kívül mindegyiknél van jobb/olcsóbb model (igaz más gyártótól)]


Én pc-t választanám a helyedbe mert több dologra lehet használni mint egy konzolt/telefont

2014. aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
PS-re nekem fél évig 3-5 játék elég lenne. A telefonomat alig lehet valamire használni, majd azt is le kell cserélni. A PC-m jelenleg jó alap dolgokra, csak játékra nem. Amúgy oké, hogy PS-t nehezebb "fenntartani", de egy jó gamer PC 200k felett indul, és ebből a különbségből veszek PS-re 5 játékot.
2014. aug. 21. 13:29
 3/5 anonim ***** válasza:
iPhone felesleges ; PS4-re drága a játék, szval PC.
2014. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ipon túl van árazva az értékéhez képest , konzolok nem érik meg, pc amit érdemes venni.
2014. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos. Iphont szerintem ne,mert nagyon drága. (Ha már mobil,akkor valami Androidos,pl Nexus 6,Samsung S5 vagy ami jó játékra). Az Iphone-nak van egy olyan előnye,hogy bele lehet tenni egy ilyen fogatószerűségbe,amin olyan gombok vannak,mint a PSen,és azokkal játszhatsz,nem kell a képernyőt nyomogatni. PS4-Túl drága,kevés játék. PC- Az talán a legjobb,de ha a tárcád elég nagy,szerintem szerezz be egy Gamer laptop-ot,amit vihetsz magaddal és játszhatsz jókat. Vagy egy XBOX360 és mellé (ha a tárca engedi) egy S5,Nexus 6 stb. vagy PS Vita :) Vitán nagyon jó játékok vannak,pl Killzone Shadow Fall FPS akadozás nélkül stb. Van net meg kamera,szerintem jobb mint egy drága telefon :) De ha tárca engedi mondom,inkább az előbb soroltakat. Iphont semmi esetre ne :)
2014. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!