Lalerka kérdése:

Hol tudnam el adni? Van 1 tabletem atab7s a fele kepernyoje be van repedve de semmi mas baja nincs! Karc mentes 1 honapot hasznaltam minden tartozeka meg van! A kristalyok is jok benne minden! SZEGEDEN!

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy lehet hogy semmi baja sincs, hiszem leírtad hogy be van törve a kijelzője.

Hasonló tulajdonságokkal rendelkező tablet 10ezer körül van, használtan legyen egy kis jóindulattal 6ezer, törötten maximum alkatrésznek jó, maximum egy csokit kérhetsz érte.

2014. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
farolj mar le ...
2014. aug. 22. 13:28
 3/5 anonim ***** válasza:
bocs a válaszért, közben megtaláltam hogy mennyiért hirdetnek ilyesmit, kb 5ezret kérhetsz érte, de így sincs semmi garancia rá hogy megveszi valaki.
2014. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amúgy én itt hirdetném meg, persze fotózd is le:

[link]

2014. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ennek a tabletnek a 9"-os verzióját vettem újonnan garival, 13.000 Ft-ért. Ergo 4-5e-nél nem ér többet.
2014. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!