Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen akkumulátoros/elemes...

Milyen akkumulátoros/elemes Bluetooth hangszórót érdemes venni tablethez, mobiltelefonhoz 10 ezer Ft alatt?

Figyelt kérdés

Tapasztalatból írjatok, légyszíves!


Nagyon nagy a választék, de a szinte mindenütt ránézésre lehet vásárolni, kipróbálni sehol nem tudtam egyet sem. Hallás után vásárolnék hangfalat, de hol tudom ezt megtenni?

Olyat keresnék, ami nem tejfölös doboz vagy szokol rádió hangzású :-) Persze hifi minőségre nem számítok.

Sztereó jobb lenne, mert ezt a monó divatot hülyeségnek tartom. Nem értem, miért kell visszafejlődni gramofon szintre?

Csak a kényelmes felhasználás miatt választanám az akkus Bluetooth verziót a vezetékes helyett. /A végén az lesz a kényelem ára, hogy monót veszek. Ha normálisan szól, akkor jó az is :-) /



2014. aug. 23. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem 10.000 alatt a legjobb a Homedics JAM blootothos hangszórók MM-ben és a legtöbb helyen 8.000 Ft-ért árulják, de nagyon megéri a pénzét, olyan jól szól, nekem betölti hanggal a szobámat. Nem mellesleg jól is néz ki. Kapsz hozzá jack kábelt és azzal is lehet hallgatni.
2014. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocsi elírtam MM-ben most 9k,de tényleg jó [link]


Ha jól tudom 3 órán keresztül tudsz zenét hallgatni blootothon és 12 órát jackkel.

2014. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként MM-ben ki is lehet próbálni én amikor vettem ki volt állítva és ki lehetett próbálni, azonnal megtetszett.
2014. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet!

Gondolom a Marley JAM HX-P230 ugyanaz a termék.

Jól értelmezem ez ceruza akkumulátorral üzemel? Cserélhető?

2014. aug. 23. 12:57
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezt nem próbáltad ki esetleg?

Yenkee YSP 3001

2014. aug. 23. 13:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen ugyanaz, de nem elemmel működik, hanem akkuval.

A másikat nem próbáltam, de ha kipróbálod akkor írd meg milyen volt.

2014. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!