Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi baja lehet a számítógépemnek?

Mi baja lehet a számítógépemnek?

Figyelt kérdés
Bekapcsolom és az egész képernyő full fekete,az egeret látom,se asztal,se ikonok,semmi.Feladatkezelőt megtudom nyitni,internetet megtudom nyitni,nagyjából mindent megtudok nyitni,de mindent csak is feladatkezelőn keresztül.Filmet nézni pl nem tudok mivel magát a mappákat nem tudom megnyitni.Próbáltam visszaállítani egy korábbi időpontra az asztalt,de semmi.Valaki aki tudja mit kéne tennem a számítógép ablakon keresztüli eltávolításán kívül az kérem írjon.

2014. szept. 2. 16:43
 1/7 anonim válasza:
Ha az olyan adatok amik létfontosságúak biztonságban vannak akkor én újra raknám rajta a Windowst.
2014. szept. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Más lehetőség nincs? :\
2014. szept. 2. 17:03
 3/7 anonim ***** válasza:
taláb lődd ki az explorer.exe-t aztán indítsd újra
2014. szept. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Még az jutott eszembe, hogy áthívsz egy ismerőst aki ért a gépekhez, hátha rá jön a gondra. Ha látja az ember akkor hamarabb rájön a gondra legalábbis velem így van
2014. szept. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megse volt az explorer.exe-úgy kellett elindítanom,de nem használt pedig ki is lőttem és újra is indítottam..nincsenek számítógéphez annyira értő ismerőseim.
2014. szept. 2. 17:30
 6/7 A kérdező kommentje:
Valaki elmondaná ,hogyan telepítsem újra a windows-t? Úgy néz ki ez maradt az egyetlen megoldás.
2014. szept. 12. 19:45
 7/7 A kérdező kommentje:

Megoldódott! :)

Átmentem csökkentett módba,ugye ott volt asztal meg minden és ott volt pár gyanús program kitöröltem és amint kitöröltem újraindult a gép és visszakaptam az asztalomat és a háttérképemet,szóval mostmár minden jó! :))

2014. szept. 13. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!