2 hónapos Playstation 4 konzolt 2 játékkal (BF4, Fifa14) megéri megvenni 110. 000 Ft-ért?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat!

2014. szept. 29. 18:58
 1/3 szántóvető ***** válasza:
nem.várjál vele januárig,olcsóbb lesz.a használt gép kockázatos.ugye nem akarsz szívni?
2014. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TaKy99 ***** válasza:

A konzol 2 hónapos, azaz még van rá 10 hó garancia, és 22 hónap szavatosság. Mi ebben a szívás? (Persze figyelni kell rá, hogy megkapd a számlát, mert garanciát, szavatosságot csak azzal érvényesíthetsz)


Használtan a BF4 ~10e, a Fifa14 ~6eFt

Újonnan egy PS4 110-115eFt-ért beszerezhető. ( [link] )


Tehát neked kell eldöntened, hogy 16eFt árelőnyért érdemes-e egy 2 hónapos használt Ps4-et megvenni.


(SZVSZ nem. Én maximum az új ár 3/4-ét azaz 80-85eFt-ot adnák egy alapgépért, azaz ebben a felállásban a játékokkal együtt 95-100eFt-ot.


Bár, ha korrekt akarok lenni akkor max. 80-at, mert sem a BF4 sem a Fifa14 nem érdekel, nem az én játékstílusom, én platformeres vagyok, de ez már nem tartozik ide :)

2014. szept. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szántóvető ***** válasza:

ingadozó feszültségű hálózaton használták,leejtették,sosem lehet tudni.

ebayen is drága még az új konzol,nem csökken az ára.

2014. szept. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!