Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A tabletem kijelzője miért...

A tabletem kijelzője miért fehéredik ki?

Figyelt kérdés

Van egy Overmax Newbase2 tabletem, múlthét szombaton vásároltam, tegnap észrevettem, hogy amikor egy kis idő eltelik, és a billentyűzárat feloldom, akkor vibrálni kezd a kijelző, de kb. 10 másodperc után abbahagyja. Még egy dolgot észrevettem, hogyha a kijelző fényerejét maxra állítom, akkor teljesen kifehéredik a kijelző, ha a 3/4-re rakom, akkor ilyen fehér csíkok jelennek meg a kijelzőn. Nem ejtettem le, a polcon volt mindig, tokban.

Mi lehet a hibája?


Itt van pár kép róla: [link]



2014. okt. 15. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyári hibás, vidd vissza!
2014. okt. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ingyenes megcsinálják, vagy kicserélik? Van rá garancia.
2014. okt. 15. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2014. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Hát azt neked kell tudni, hogy van e rajta garancia.
2014. okt. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Van rá garancia. :) Múlthét szombaton vettem a Tescoban!

Majd most szombaton elmegyek!

Remélem tényleg kicserélik, mert az előző tabletem is magától betört a kijelzője. És azt mondták, hogy ez nem garanciális. Remélem ez a hiba garanciális.

2014. okt. 16. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!