Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen verziójú Kindle e-booko...

Milyen verziójú Kindle e-bookot vegyek, lehetőleg olcsón?

Figyelt kérdés
2014. okt. 21. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kindle 4: [link]

nagyon stabil kis jószág!

2014. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha Kindle 5-öt veszek,az is jó lesz?Tulajdonképpen mi a különbség?
2014. okt. 21. 18:58
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem az a fontos,hogy ne legyen érintőképernyős,és teljesen papírhatású legyen,nem akarok belső fényt.
2014. okt. 21. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen jó a kindle 5 is, de mi bajod van a belső fény meg az érintőkijelző ellen?

Sokkalta kellemesebb kezelni érintőkijelzővel, és a közhiedelemmel ellentétben nem tudsz véletlenül ellapozni. Az oldalvilágítás meg jól jön sötétben és világosban is(nem háttérvilágítás!) Kindle PP2-öm van

2014. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az érintőképernyőseket nem szeretem,mert ujjlenyomatosak lesznek.Van egy tabletem,mege gy okostelefonom,és nagyon idegesít a sok ujjlenyomat :D A belső fénnyel meg úgy vagyok,hogy elég érzékeny a szemem a különböző fényekre,és lehetőleg egy minél inkább papírközeli hatást akarnék,nem baj,ha továbbra is külső fény kell.
2014. okt. 21. 21:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Matt kijelzős, nincs rajta ujjlenyomat. De nyugodtan vedd meg a Kindle 5-öt, abban sem fogsz csalódni
2014. okt. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!