PS4 vagy XBOXONE?

Figyelt kérdés
nem volt még konzolom ez lenne az első, néztem az exkluzívokat és mind2nél van ami tetszik így ez alapján se nagyon dönteni. ti melyiket és miért azt ajánljátok ?

2014. okt. 21. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van tapasztalatom mindkettővel.

Tavaly decemberben vettem PS4-et, amit nagyon megbántam. A kontrollere nekem kényelmetlen volt - de persze lehet, hogy pl neked kényelmes lenne -, a Playstation Network állandóan laggolt meg ledobált, amit a mai napig nem javítottak.

Márciusban eladtam és vettem egy Xbox One-t, amit a mai napig rendszeresen használok (napi 4-8 órát). Az Xbox One-nak egy picivel gyengébb a hardvere, ezért néhány játék nem 1080p-ben hane kicsit alacsonyabb felbontáson fut. A kontroller szerintem sokkal jobb mint a PS4-é. Mióta megvettem egyszer sem dobott le az Xbox Live. Xbox One-ra jobb exklúzívok vannak szerintem, pl Forza 5, Forza Horizon 2, Halo MMC, Sunset Overdrive, hirtelen ennyi jut most eszembe. Van az Xbox One-ra egy EA Access nevű alkalmazás, aminek az a lényege, hogy havi 1000 Ft-ért vagy évi 6000 Ft-ért veszel előfizetést, és tudsz játszani az EA-s játékokkal, pl. Battlefield 4, Need for Speed Rivals, FIFA, Madden, stb. és nem kell megvenni a játékot 15-20 ezerért. Meg van csomó alkalmazás Xbox One-ra. Szerintem sokkal jobb, mint a PS4. Csak ajánlani tudom. :D

2014. okt. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én tiszteletben tartom előző hozzászóló véleményét, de szerintem meg a PS4 jobb. Mindkettőt kipróbáltam NEKEM a kontroller sokkal kényelmesebb volt a PS4-nek(de ahogy előző is írta ki kell próbálni neked melyik a jobb). PS4 hardvere jobb és a havi díj konstrukció is jobb szerintem (havi 2 'ingyen' játék ameddig előfizető vagy+rengeteg kedvezmény). Én az exclusive-ok miatt döntöttem mivel a PS4 kap csak a Naughty Dog-tól játékot és a No Mans Sky is lehet hogy exclusive lesz.

PS+ bevezetése óta a Sony sok címet exclusive/time exlusive-ra megvesz ami megint vagy érint téged vagy nem...


Én a helyedben megnézném melyik ismerősömnek/barátomnak mi van, melyik az az 5 játék ami exlusive és nagyon játszanék velük és kipróbálnám minkét készüléket boltban. És ezek alapján döntenék.

2014. okt. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó. Konzolnál soha ne nézz hardvert ! ez nem PC hogy hasonlítgassuk a procikat... mindkét konzol ugyanazokat fogja ugyanugy vinni ( felbontás max a különbség amit nagyitás nélkül nem hiszem hogy észrevesz az ember pár ora játék közben). Ami miatt választhatsz azok az exkluzivok, kontroller. Nekem eddig csak ps-em volt nemrég adtam el a 3-at és tervezek next gent venni.... ex cimeknél last of us kivül más annyira nem izgat, autosba a Forzát nem veri a Drive Club bár GT7-re kiváncsi lennék. Egy uncharted játékkal sem játszottam én ps3 alatt szinte csak multiplatformos játékkal játszottam , COd , fifa. volt szerencsém kiporbálni a box 1-et és egész jó. Valszeg most fogok váltani gyártót Sony-ról MS-re még majd kiderül de jelenleg igy áll. sőt olcsóbb is.. 30-40 k foghatsz ha ügyesen csinálod... pl van 125 ezer box + watch Dogs + fifa + forza 5 + destiny + 1 év xbox live..... nagyon megéri.. plusz hozzádobom a gta-t :D Ps-nél ez az ár 130 egy játékkal net nélkül.
2014. nov. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!