Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan oldjam meg ezt a hangzást?

Hogyan oldjam meg ezt a hangzást?

Figyelt kérdés

Adottak ezek a cuccok:


Samsung UE32F6100 TV:

[link]


Sony PlayStation 4:

[link]


Genius SW-HF 5.1 6000:

[link]



Ez a 3 cucc adott csak:

A lényeg, hogy körbe akarom tenni a szoba 4 sarkába 4 hangszórót, az 1 centert azt a TV fölé, a mélynyomó vagy mi az, azt meg a földre valahova.


Mivel aktív hangfal, ezért kérdezem:


Hogyan tudnám megoldani ezzel a 3 cuccal, hogy ne kelljen dugdosni ezentúl, és mind a TV-t, mind a PS4-et 5.1-ben halljam?


Most nekem ne azt mondjátok, hogy venned kell ilyen meg ilyen optikai meg stb. mert nem értek belőle semmi :DD


Szóval ugye adott a 3 cucc, és linkelnétek képen olyan kiegészítőket, akár vezeték, akármi, ami szükséges hozzá.


És úgy megkeresem vagy kell-e hozzá erősítő vagy ilyesmik.



2014. nov. 16. 12:52
 1/3 TaKy99 ***** válasza:

Sajnos, azt kell írni, hogy venned kell egy optikai digitális/analóg izét!


Mind a TV, mind a PS4 audió kimenete DIGITÁLIS!

A hangfalszetted audió bemenete meg ANALÓG!


Azaz vagy vásárolsz egy Digitális Optikai Audió / Analóg 5.1 RCA Audió átalakítót, pl egy ilyet 26 ezerért:

[link]


Vagy vásárolsz egy új hangrendszert, aminek már digitális bemenete van, a régit meg eladod...

2014. nov. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja, nem úgy értettem, hogy ne írjatok, mert tudom, hogy olyan kell, de nem tudom a nevét, és inkább kép linket kértem

Köszi a választ egyébként.


Amúgy utánanéztem és adnak hozzá átalakítókat digitáli/optikaival, és használható mindenhe

2014. nov. 17. 14:07
 3/3 A kérdező kommentje:

mindenhez*


mindenhe XD

2014. nov. 17. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!