Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért van az, hogyha beteszek...

Miért van az, hogyha beteszek valamilyen CD-t a lejátszóba befagy a gép? (nem vagyok műszaki zseni kérlek magyarázzátok el részletesen hogy mi a teendő)

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem ezt utoljára kb. 10 éve csinálta egy spanomnak a gépe, és a megoldása rá a CD-lejátszó cseréje volt. Arra jutottunk, hogy akkor jött be a SATA, és bár SATA-s volt a CD-je, még valószínűleg nem állt a helyzet magaslatán. Lévén hogy most 2014-et írunk és nem 2001-et, bizton állíthatom azt, hogy olcsóbb lecserélni azt az eszközödet, ami csak és kizárólag CD-t olvas, amit már nem is tudom, hol tudsz üresen kapni, mint egy új DVD írót az írható CD-kkel együtt, csak azt tudom javasolni, hogy vagy kérj kölcsön egy másik CD-írót (ha tényleg csak olvasó CD és nem DVD olvasó amúgy, akkor azt most vedd ki és dobd ki a kedvemért), vagy vidd át egy haverodhoz, és próbáljátok ki ott. Most nem mondhatom azt, hogy szokj le a CD/DVD-kről, mert valamivel csak le kell grabbelni a lemezeket, de a jövő akkor is a pendrive vagy külső meghajtó, mind kocsiba, mind tévére, mind gépre, mindenre.
2014. dec. 20. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!