Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyiért tudnám eladni a 4...

Kiscetlin kérdése:

Mennyiért tudnám eladni a 4 hónapos ps3 - mat 5 éves jótállással és 10 db játékkal?

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Írj le mindent...

Milyen ps3 fat slim slim2 superslim?

Gyári gari, vagy boltos?

Milyen játékok vannak hozzá? (nem m1, hogy darabja 1e vagy 5e)


De így látatlanban is tanácsolok egy dolgot:

Csinálj egy "kis pack"ot pl ps3+ tartozékok +2 játék xx ezer

a többit pedig külön add el...

Előbb visznek el egy gépet pl 40-50e ért mint ha feltennéd 70e ér összes játékkal

2015. jan. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Super slim

500 gb

Euronicban vettem ott alapból 2 év a gari de én megvetem az5 éveset és bármi baja lehet a gépnek azt ők kicserélik újra (persze ha menthettlen a gép csak akkor)és házhoz is jönnek érte

a játékok: last of us, cod black os 2, cod gohsts, tomb raider, fifa 15, wolfeisten new order, gta 5, splinter cell: black list, far cry 4,

2015. jan. 5. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:

#1-el egyetértek, ne próbáld meg egybe eladni az egészet, nem fogsz olyan emebrt találni, akinek pont kéne mind a 10 játék, vagy ha érdekli is mind a 10, nem akarja egyszerre megvenni.


Szóval add el magát a PS3-at, ahogy nézem újonnan 80k 1 év garanciával, használtan talán 50-60k-t érne meg, viszont az 5 éves garancia elég sokat dob rajta, de szerintem nem sok embert találsz, aki használt PS3-at megvenni 70-80 ezerért, akárhány év garancia is van rá, hisz már mégis 8 éves konzol, anno én vettem 70-ért újonnan, az biztos, hogy használtan már az 50-et is sajnálnám érte, ha 10 év garancia van rajta akkor is.


Szóval amit ajánlok, hogy 75-80-ért rakd fel magát a PS-t, már a címben tűntesd fel, hogy 5 év garancia, mert amúgy ha meglátják az árat akkor rá sem kattintanak a hirdetésre, játékoktól meg jofogas.hu-n próbálj meg megszabadulni.


Wolfeinstein-en kívül a többit szerintem nagyon hamar és elég jó áron el fogod tudni adni, mert elég új és kelendő játékok, mindegyiknél nézd meg a többi ember mennyiért adja el, és rakd fel te is akörül.

2015. jan. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ömmm mi történt? jött a karácsony a ps3 ára az egekbe szökött? mikor utoljára néztem 65e (1év gari) volt az 500gbos ps3 most 85e (2év gari) o.O
2015. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!