Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ezek az eszközök miért nem...

Ezek az eszközök miért nem képesek arra, hogy a telefonnal rácsatlakoztatva is hallgassak rajtuk rádiót?

Figyelt kérdés

[link]


Ezekről van szó. Kettőt is vásároltam, de egyik sem felel meg annak az egy darab elvárásomnak, hogy ha a telefonommal bluetooth-on rácsatlakozom, hallgathassak rajta rádiót, és ha esetleg hív valaki, fel is vegye.

A hangszórókban van beépített mikrofon, mindkettőben.

Akkor ezek szerint csak úgy lehet zenét hallgatni miközben a telefon rá van csatlakoztatva, hogy memóriakártyára kell zenét tennem?

Remélem érthetően fogalmaztam. Kérem, akinek esetleg hasonló problémája volt/nem volt, hogyan oldotta meg?

Nekem a rádió+telefon rácsatlakozva a hangszóróra az első és egyetlen szempont.



2015. jan. 8. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Rádió hallgatáshoz általában kell a fülhallgató mert az a rádió antennája.
2015. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem letezik hogy ne tudd a telefonhoz csatlakoztatni bt-on. A hivast ha ossze is lenne kotve biztos visszarakne elolso hangszorora.
2015. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lássuk jól értem-e.

Van ilyen bt-s hangszóród amire rá vagy csatlakozva a telefonnal és nem tudsz rádiót hallgatni és hívást fogadni.

Ahhoz, hogy rádiót tudj hallgatni rajta, ahhoz a telefonon kellene elindítani a rádiót. Ahhoz, hogy adás is legyen kell egy antenna, amit a telefon esetén a bedugott fülhallgató vezetéke szolgáltat.

Azon nem igazán lepődök meg, hogy automatikusan nem tud hívást fogadni. Nem is tudom meg lehet-e oldani.


Akkor ezek szerint csak úgy lehet zenét hallgatni miközben a telefon rá van csatlakoztatva, hogy memóriakártyára kell zenét tennem?


Ezt viszont sehogy se értem. A még a kérdés első fele rendeben van, de a vége nem teljesen tiszta.

2015. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő, teljesen jól látod a helyzetet.

Szükség van antennára, ami az én telefonom esetében (meg általában is) egy fülhallgató.

Ha fülhallgatót csatlakoztatok a telefonhoz, megbontja a kapcsolatot a bluetooth hangszóróval.

Az, hogy közben hívást is szeretnék fogadni, az egy ráadás lenne.

Annyi a lényeg, hogy a hangszórón rádiót szerettem volna hallgatni ami a telefonomról megy, és ha hív fel tudjam venni.

Van-e ilyen funkciókkal rendelkező bluetoothos hangszóró?

Vagy esetleg lehet-e lehetőség a meglévő két eszközeimmel ezt kivitelezni?

2015. jan. 8. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Léteznek FM radio funkcióval bíró bluetooth hangszórók.

Sajnos az alsóbb árkategóriában szinte csak kínai márkák-tól lehet kapni ilyet:

- Serioux VIBE330

- iRun S05

- Yoobao YBL-202

- Blaupunkt BT02

- Btk1015 (ez valami márkátlan cucc, de olcsón sztereo hangzást és 4 wattos teljesítményt kínál)


Keress rájuk google-ben a magyar oldalak között, több helyen is forgalmazzák őket!

2015. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!