Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy állítsam össze milyen...

Hogy állítsam össze milyen erősitő kell ezeknek a mélynyomóknak? Bőv lent pls?

Figyelt kérdés

a mélnynyomó [link]


zárt ládában van igazából nem tudom milyen láda kellene ami kihozná belőle a maximumot! és milyen erősitő kellene hozzá. előre is köszönöm?


2015. jan. 24. 12:21
 1/1 allllli válasza:
Nekem JBL zárt mélyládám van. 1000 W-os, ami a zenei teljesítményre utal. Szinusz teljesítménye (ami mérhető), az 250 W. Na ezt egy Blaupunkt GT valahanyas erősítővel hajtom meg, ami 370 W-ot tud. Tökéletesen elég hozzá, ahol kezd torzítani ott már én nem használom, mert szétmegy a fejem. Ez csak egy 15 ezer Ft-os erősítő, legalábis annyi volt 2006-ban. A te 1300 (300) W-os ládádat simán kihajtja egy 20-25 ezer forintos erősítő. Legyen 400 W és tökéletes.
2015. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!